Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Депутати внесли зміни до Програми розвитку освіти житомирської громади

23.09.2021
Депутати внесли зміни до Програми розвитку освіти житомирської громади

Рішення про внесення змін та доповнень до міської цільової Програми розвитку освіти Житомирської міської об’єднаної територіальної громади на період 2019 -2021 років прийнято сьогодні, 23 вересня, під час засідання міської ради.

Майже 2 млн 300 тис. грн з місцевого бюджету виділять на преміювання технічних працівників освітніх закладів міста.

«Виплату педагогічним працівникам щорічної грошової винагороди  передбачено ст. 57 Закону України «Про освіту». Як правило, виплату приурочують до Дня працівників освіти. Не один рік Житомирська міська рада виділяє додаткові кошти,  щоб преміювати не лише педагогів, але й технічних працівників наших освітніх закладів. Адже це свято  усіх працівників освітньої галузі», - зазначає заступниця директора департаменту освіти міської ради Світлана Ковтуненко.

У  документі передбачили і субвенцію  у сумі 1,9 млн грн на оплату освітніх послуг  для забезпечення діяльності Наукового ліцею Державного університету «Житомирська політехніка» та Наукового ліцею Житомирського державного університету імені Івана Франка. У департаменті освіти міської ради зазначають, що  у Науковому ліцеї ДУ «Житомирська політехніка» навчається 113 житомирян, а Науковому ліцеї Житомирського державного університету імені Івана Франка – 75.

Також Програму доповнили заходом «Надання послуг з підготовки кваліфікованих робітників закладами професійної (професійно-технічної освіти) за регіональним замовленням»  з орієнтовним обсягом фінансування 15 млн 700 тис. грн.