Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі працює школа «Агенти кліматичних змін»

27.09.2021
У Житомирі працює школа «Агенти кліматичних змін»
Стартував другий етап роботи школи «Агенти кліматичних змін», який триватиме до кінця 2021 року.
Науково-педагогічний колектив Поліського національного університету разом з учнями, учасниками школи «Агенти кліматичних змін», перевіряли придатність ґрунту для різних видів рослин, говорили про особливості вирощування декоративних рослин, овочів та фруктів. Крім того, розглядалося питання надмірної хімізації сільськогосподарського виробництва та небезпеки для здоров'я людей.
Також в рамках заходу за підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) в рамках комунікаційної концепції проєкту «Енергоефективність у місті Житомирі» закладам, які було участь у цьогорічній школі «Агенти кліматичних змін», було подаровано кліматичні ігри, які були розроблені самими учнями для поширення інформації про зміну клімату серед учнів.
 
Довідка.
Школа «Агенти кліматичних змін» спрямована на формування особистої активної позиції учнів та студентів у розв'язанні екологічних проблем громади, популяризацію дбайливого ставлення до навколишнього природного середовища, раціонального використання енергетичних ресурсів та впровадження заходів з адаптації до зміни клімату серед мешканців Житомирської громади.
Програма навчання складається з циклу теоретичних та практичних занять для учнів, учасників школи «Агенти кліматичних змін».
Школа «Агенти кліматичних змін» реалізовується Поліським національним університетом з 2018 року, а з 2021 року – впроваджується в рамках комунікаційної концепції Житомирською міською радою, КУ «Агенція розвитку міста» Житомирської міської ради та Поліським національним університетом за підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO).
Департамент економічного розвитку міської ради