Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Депутати продовжують працювати у постійних комісіях

16.02.2021
Депутати продовжують працювати у постійних комісіях

У вівторок, 16 лютого, відбулось засідання двох депутатських комісій: з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій та з питань містобудування, архітектури та землекористування.

На розгляд бюджетної комісії було внесено 19 питань порядку денного. Серед основних питань депутати заслухали інформацію про результати роботи КП «Зеленбуд», КП «Спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування», КП «Експлуатація штучних споруд», а також КП «Електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» у  2020 році.

Зокрема, директор КП «Експлуатація штучних споруд» Віталій Ролінський розповів, що підприємство  здійснює обслуговування:

  • 16 мостів та шляхопроводів, 4 пішохідні доріжки;
  • колекторів зливової каналізації, зливової мережі протяжністю 85,3 км;
  • мережі прибудинкових територій, ЖЕКів, ОСББ, ЖБК – 160 км;
  • відкриті канали водозливної мережі – 160 км;
  • оглядових колодязів — 6491 одиниць;
  • зливоприймальних решіток — 3360 одиниць;
  • механічні очисні споруди Північно-Західного району;
  • водопідйомної греблі на р. Тетерів та на вул. Жуйка, 12;
  • розміщення та обслуговування біотуалетів;
  • утримання шахтних колодязів загального користування.

«У 2020 році нашим підприємством виконувались роботи з розчищення русел та прибережних смуг річок Тетерів, Кам’янка, Лісова, Путятинка, Крошенка, Руданка та санітарне утримання пам’яток природи «Голови Чацького», «Чотири Брати», - завершив доповідь керівник комунального підприємства.

Олександр Волокіта, директор КП «Зеленбуд», зазначив, що основною діяльністю підприємства є зрізання аварійних дерев, кронування дерев, санітарні рубки, вирощування та висаджування насаджень. На контролі підприємства є 89 об’єктів по місту, загальною площею 39,4 га.

На 2021 рік заплановані кошти, зокрема на оформлення каскадних сходів у парку, заходи з запобігання інтродукції та поширення чужорідних видів рослин, у тому числі «омели білої», викошування газонів тощо. Окремої уваги заслуговують теплиці, де вирощують квіткову продукцію для озеленення міста.

Також депутати зосередили увагу на кількості зелених зон та газонів, що потребують обслуговування. «189 скверів є впорядковані, проте території, які «нічиї» і потребують догляду. Кількість таких об'єктів – 161. Ми намагаємось слідкувати за ними, 48 об’єктів  прибирається щотижня, решта - за потреби», - прокоментував Олександр Волокіта.

Присутні розглянули проєкти рішень, що будуть внесені на розгляд  міської ради. Зокрема, були підтримані зміни до міської цільової Програми «Будівництво (реконструкція, капітальний ремонт) об’єктів комунальної власності Житомирської міської ОТГ на 2021-2023 роки». Цим проєктом рішення передбачено фінансування на виготовлення ПКД об'єктів: реконструкція території благоустрою комунального закладу «Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олега Ольжича»; реконструкція території благоустрою із встановленням архітектурних форм за адресою вул. Ольжича,14 та  реконструкція кінотеатру «Жовтень».  Кошти надійшли як субвенція з обласного бюджету від депутатів.

Також на комісії були заслухані звіти відповідно наданих раніше рекомендацій,  розглянуті листи та звернення.

Засідання земельної комісії передбачало розгляд 15 питань порядку денного. Серед них: присвоєння адрес земельним ділянкам, надання дозволів на розроблення документації із землеустрою,  а також затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення меж ділянки та  затвердження проєктів землеустрою.