Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбувся фестиваль-конкурс хореографічних колективів «Мистецькі ворота-2021»

07.06.2021
У Житомирі відбувся фестиваль-конкурс хореографічних колективів «Мистецькі ворота-2021»

«Танець – це життя!» – під таким гаслом 6 червня на літній естраді «Ракушка» відбувся 11 Відкритий міський фестиваль-конкурс хореографічних колективів «Мистецькі ворота-2021».

У фестивалі брали участь колективи з  міст Малина, Новоград-Волинського, Житомира та селищ Троянів, Кодня, Стара Котельня, Тетерівка.

Запальний циганський мотив змінювався інтелігентним польським, загадковий східний танець – гордістю українців – величним гопаком. А представники сучасного танцю вразили різноманітністю стилів та напрямків.

Разом з конкурсантами глядачі побували в Нью-Йорку, Неаполі, Парижі, Ізраїлі, стали учасниками цікавих історій, запропонованих постановниками.

Журі подякувало керівникам за наполегливу працю, адже, не дивлячись на карантинні «канікули», танцюристи показали високу виконавську майстерність, було видно, що артисти встигли засумувати за сценою, підтримкою глядачів та їх оплесками.

Лауреатами I премії в різних номінаціях та вікових групах стали:

  • зразковий ансамбль «Грація» (м. Новоград-Волинський),
  • зразковий художній колектив ансамбль танцю «Біджиз» (м. Малин) та житомирські танцювальні колективи «Колорит», «Мрія», «Зорі Житомира», «Амберлі», «JuDe», «Style dance».

Абсолютними переможцями танцювального феєрверка стали:

  • зразковий хореографічний колектив «Сюрприз» (Будинок культури с. Кодня),
  • зразкова театрально-хореографічна студія «Світлячок»,
  • ансамбль сучасного танцю «Фантазія»,
  • зразковий художній хореографічний колектив «Фієста» .

Організатори фестивалю – управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської ради та міський культурно-спортивний центр – вітають всіх учасників свята та бажають нових творчих перемог!