Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Квести, гуртки, спортивні змагання: у «Супутнику» - друга оздоровча зміна

02.07.2021
Квести, гуртки, спортивні змагання:  у «Супутнику» - друга оздоровча зміна

Друга оздоровча зміна триває у позаміському закладі «Супутник».  

«Зміна може прийняти 225 дітей, та цьогоріч через коронавірусну ситуацію  – 167. Згідно з карантинними нормами  -  1 дитина на 5 кв. м.  У загоні  - не більше 15  дітей.  В одному  корпусі  - по два загони…»,  - розповідає Любов Ковальчук, начальниця  закладу.

Дехто з дітей -  вже всьоме у таборі,  а вабить їх «Супутник»  дискотекою, конкурсами, новими знайомствами  та  «тим, що тут не дають сумувати»…

Чотирнадцятирічний Михайло Хай з нетерпінням  чекає  на  спортивні змагання: «Вчора з армреслінгу та шашок наш сьомий загін взяв перше місце».

Семирічні та восьмирічні  дітлахи   першого загону   разом зі своєю вожатою Анастасією Сарган  старанно виготовляють ромашку дружби.  

Сьогодні всі відпочивальники табору будуть задіяні у квесті «Веселий експрес»: виконуватимуть завдання на різних станціях, за це отримають оцінки, цукерки та заслужені місця.  До квесту  готуються  шістнадцятирічні Даша Халілова, Тетяна Коробко та Анна Коленик. «Нам дають змогу покреативити.  А ще  ми  знаходимо  багато друзів серед однолітків»,-  розповідають  дівчата, які  приїхали у «Супутник» вдруге.  

 Тут – всі умови для розвитку та повноцінного відпочинку дітей:  просторий басейн, спортивні майданчики… Харчування – шестиразове: щодня  - фрукти, овочі та   свіжа випічка.  

Заступниця міського голови Марія Місюрова ділиться враженнями після спілкування з дітлахами: «Всі усміхнені та відкриті до спілкування…Хороша атмосфера, свіже повітря, басейн, збалансоване харчування, спорт та фізичні вправи… Щойно діти відійшли від тренажерів – вже грають у волейбол… Це важливо, бо торік діти були фактично позбавлені можливості побувати в таборах через коронавірус.   Тут не тільки відпочинок, а й оздоровлення, і це – головне».

За кошти місцевого бюджету у «Супутнику» мають змогу відпочити діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти із малозабезпечених та  багатодітних родин, діти з інвалідністю, з родин учасників АТО та обдаровані.  

На наступну зміну у «Супутнику» чекають на  дітей, які пересуваються на візочках.  Упродовж 16 днів вони разом зі своїми супроводжувачами проживатимуть у спеціально облаштованому корпусі.

За  весь оздоровчий сезон у таборі  відпочине  667 дітей.