Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Понад 13 млн грн для надання грошової компенсації на придбання житла. Депутати погодили зміни до Програми соціального захисту

23.09.2021
Понад 13 млн грн для надання грошової компенсації на придбання житла. Депутати погодили зміни до Програми соціального захисту

Субвенція з державного бюджету в сумі 13 мільйонів гривень для надання грошової компенсації на придбання житла для окремих категорій громадян спрямована до місцевого бюджету. Таке рішення прийняли сьогодні під час сесії міської ради.

 Грошову компенсацію у розмірі 9 004,560 тис. грн отримають шість сімей осіб з інвалідністю 1-2 групи, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, 2 684,691 тис. грн - дві  сім’ї осіб з інвалідністю 1-2 групи з числа учасників бойових дій на території інших держав та 1 328,900 тис. грн - одна сім’я  внутрішньо переміщеної особи, яка захищала незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

«Кошти будуть зараховані на спеціальні рахунки одержувачів грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення відповідно до потреби в порядку черговості постановки на квартирний облік. Своєю чергою, наш департамент вживатиме всіх заходів для забезпечення виділення та виплати грошової компенсації, надаватимемо отримувачам консультації та практичну допомогу», - говорить директорка департаменту соціальної політики міської ради Вікторія Краснопір.