Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розроблення проєкту містобудівної документації: “Детальний план території для розміщення будівель торгівлі (торговельного комплексу) в межах вулиці Богунська та проспе

08.11.2021

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо розроблення проєкту містобудівної документації: “Детальний план території для розміщення будівель торгівлі (торговельного комплексу) в межах вулиці Богунська та проспект Миру в м. Житомирі” (в доповнення до повідомлення від 20.05.2021 р. “Повідомлення про початок процедури врахування пропозицій громадськості щодо розроблення детального плану території для розміщення будівель торгівлі (торговельного комплексу) в межах вулиці Богунська та проспект Миру в м. Житомирі” ).

1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

“Детальний план території для розміщення будівель торгівлі (торговельного комплексу) в межах вулиці Богунська та проспект Миру в м. Житомирі” (далі -ДПТ) розробляється на вимогу Плану зонування міста Житомира затвердженого рішенням Житомирської міської ради від 04.04.2017 № 579.

Мета розроблення ДПТ:

Для уточнення функціонального призначення та використання території зі зміною цільового призначення земельної ділянки — встановлення меж існуючої та проєктуємої забудови, яка склалася в межах даної території, встановлення режиму забудови, встановлення охоронних та санітарно-захисних зон, отримання містобудівних умов та обмежень на забудову земельної ділянки згідно Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” та внесення змін у подальшому до Генерального плану м. Житомира.

Склад ДПТ:

- Текстові матеріали детального плану території (ПЗ пояснювальна записка).
- Вихідні дані.
- Графічні матеріали детального плану території.
- Розділ “Охорона навколишнього природного середовища” Звіт про стратегічну екологічну оцінку Детального плану території для розміщення будівель торгівлі (торговельного комплексу) в межах вул. Богунська та проспек Миру в м. Житомирі.

З змістом кожної складової ДПТ можливо ознайомитися на офіційному веб-сайті Житомирської міської ради https://zt-rada.gov.ua/ в розділі “Детальні плани у розробці”.

 2. Основні техніко-економічні показники.

 
 

3. Відомості про замовника та розробника містобудівної документації. Підстава для розроблення.

ДПТ розробляється на підставі рішення Житомирської міської ради від 18.12.2017 № 893 “Про надання дозволу на розроблення детальних планів в межах територіальних зон відповідно до Плану зонування м. Житомира” та  рішення Житомирської міської ради від 27.09.2018 № 1132 “Про надання дозволу на розроблення детального плану території”.

Замовник: Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради.

Розробник: ТОВ “Сервісний центр нерухомості”.

Фінансування розроблення ДПТ здійснюється ТОВ “ЕПІЦЕНТР К”.

4. Інформація про місце і строки ознайомлення з матеріалами ДПТ.

З матеріалами ДПТ можливо ознайомитися на офіційному веб-сайті Житомирської міської ради https://zt-rada.gov.ua/ в розділі “Детальні плани у розробці” та в Департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради  за адресою: м. Житомир, вул. Покровська, 6.

З матеріалами ДПТ можливо ознайомлюватися упродовж усього терміну процедури громадського обговорення, який триває 30 днів з дати оприлюднення матеріалів проєкту ДПТ (з 08.11.2021 — по 08.12.2021 рр.).

5. Інформація про посадову особу замовника ДПТ, яка відповідає за розгляд пропозицій та адреса, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження). Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій.

 Письмові пропозиції (зауваження) подаються впродовж усього терміну процедури громадського обговорення з 08.11.2021 — по 08.12.2021 рр. замовнику ДПТ Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради на адресу: 10031, м. Житомир, вул. Покровська, 6 та на електронну адресу: uma@zt-rada.gov.ua.

Усні пропозиції (зауваження) подаються під час громадських слухань із внесенням їх до протоколу громадських слухань.  

(Письмові пропозиції подаються фізичними особами із зазначенням прізвища, імені та по батькові, місця проживання, із особистим підписом. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються).

6. Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань.

 Громадські   слухання    по    даному    ДПТ    відбудуться  08.12.2021  р. о 11 год. 00 хв. в Департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради (вул. Покровська, 6, 2-й поверх).

7. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів.

Додаткових інформаційних заходів не заплановано.