Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

До Дня спільних дій в інтересах дітей - подарунки для дітлахів із сімей у складних життєвих обставинах

19.11.2021
До Дня спільних дій в інтересах дітей -  подарунки для дітлахів із сімей у складних життєвих обставинах

Житомирський центр соціальних служб міської ради спільно з Житомирським військовим інститутом імені С.П. Корольова організували  благодійну акцію для дітей із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.  Такий соціальний захід  провели до Дня спільних дій в інтересах дітей, який відзначається у світі 20 листопада. У цей день була прийнята Конвенція ООН про права дитини, тому завтра світ відзначає ще і Всесвітній день дитини.

Курсанти й офіцери військового інституту та працівники центру соціальних служб міської ради підготували продуктові набори, солодощі, канцтовари, ігри та іграшки, засоби гігієни  – все необхідне дітлахам.

Подарунки  отримала 21 дитина  із сімей у  складних життєвих обставинах – тих родин, у яких  виховуються діти, що потребують посиленої уваги.

«Сьогодні у кінотеатрі ім. І. Франка для вихованців та батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей та дітей із сімей цільових категорій проходить відеолекторій на тему сімейних цінностей.  До  організації такої  просвітницької  акції також долучився   військовий інститут», - повідомляють в центрі соціальних служб.

Працівники Центру та особовий склад військового інституту вже не вперше об’єднують зусилля на користь житомирських дітей вразливих категорій. Торік соціальну благодійну акцію було організовано до Всеукраїнського  дня  добрих справ.