Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Гомель - Білорусь

26.03.2018
Гомель - Білорусь

Країна: Білорусь

Засновано: 1142

Населення: 522 549 (2014)

Площа: 135 км²

Веб-сторінка: http://www.gorod.gomel.by

Історія міста:  Місто Гомель - один з найкрасивіших міст Білорусі, що має багатий історичний, культурний та науковий потенціал, що має свій неповторний обличчя та стиль. Це другий за величиною областний центр в республіці, з розвиненою промисловістю, наукою, культурою, важливим транспортним вузлом та суспільно-політичним центром межрегіональних зв'язків. Його вигідне географічне положення є перспективним для розвитку вітчизняного та іноземного бізнесу. Гомель є одним з інтелектуальних центрів республіки, місцем проведення найбільших культурних та спортивних заходів. Він відкритий для всіх форм співпраці і завжди вірний традиціям гостеприимства та радушія.
Гомель - місто ажурних каштанів, тенісних аллей, широких проспектів, старих будинків та незвичайних людей, які по версії і створили його історію.
Представляємо вашему увазі повествование про історію та культуру міста Гомеля, про його жителів, що втілилися в життя мечту попередніх поколінь і зробили рідну міську такою, якою його можна побачити сьогодні: красивим і чистим, уютним і благоустроним.
Дізнавшись про досягнення і познайомившись із визначними пам'ятками нашої краю, обов'язково захочете побачити всю красу цієї давньої і в той же час завжди молодого міста над Сожем.