Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбулася акція "Хода за Свободу"

16.10.2021
У Житомирі відбулася акція
16 жовтня з нагоди Європейського дня протидії торгівлі людьми  на вул. Михайлівській у Житомирі відбулася «Хода за Свободу». У просвітницькому заході, покликаному привернути увагу людей до проблеми торгівлі людьми, поширити інформацію про те, як можна себе захистити, взяли участь більше 50 житомирян та житомирянок.  Організаторами ходи у Житомирі є управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради спільно з департаментом соціального захисту Житомирської обласної державної адміністрації.
 
За неофіційними даними у світі близько 4 мільйонів осіб щороку переправляються через кордони держав для використання в підневільній праці. «Торгівля людьми - злочин, від якого може постраждати кожен!», -  наголошують представники громадських організацій «Жіночий інформаційно-консультативний центр» та «Авенір». 
«Walk for Freedom/Хода за свободу»  проходить у понад 50 країнах світу.
 
У разі  потрапляння у ситуацію, пов’язану з торгівлею людьми  фахівці радять звертатися за допомогою  на  «гарячу лінію»  з питань міграції та протидії торгівлі людьми 527 або 0 800 505 501.