Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Мобільні групи продовжують перевіряти як у Житомирській міській ОТГ виконуються карантинні заходи

01.04.2020
Мобільні групи продовжують перевіряти як у Житомирській міській ОТГ виконуються карантинні заходи

31 березня Мобільною групою виконавчого комітету міської ради здійснювалась перевірка роботи (припинення) роботи суб’єктами господарювання у відповідності до отриманих звернень та телефонних дзвінків. Перевірено 5 субєктів  господарювання. Грубих порушень не виявлено.

Також перевірено – 21 одиницю транспортних засобів.

Мобільними групами Муніципальної інспекції міської ради проводилась перевірка та здійснювався контроль за виконанням суб’єктами господарювання вимог обмежувальних карантинних заходів. Також забезпечено роботу по недопущенню стихійної торгівлі на території Корольовського району м. Житомира.

Мобільними групами КП «Інспекція благоустрою» міської ради проконтрольовано 41 об’єкт, з них:

  • 41 об’єкт працює, на діяльність  яких відсутня заборона ( профілактичні заходи виконані на 93%, основне порушення відсутність захисних масок.);
  • По факту виявлених недоліків, складені відповідні приписи на усунення (ММ «Власна Ферма», ФОП Кучеренко В.П., ТОВ ФК Магнат).

В ході здійснення перевірок власникам, працівникам об’єктів надавались пам’ятки «Коронавірус: профілактика, інфікування і поширення», копію рішення МВК щодо обмежувальних заходів у Житомирській міській ОТГ.

Під час здійснення контролю фактів порушень режиму карантину виявлено не було.

Нагадаємо: Контроль за  дотриманням протиепідемічних заходів суб’єктами господарюванням здійснюють мобільні групи. До їх складу увійшли працівники виконавчих органів міської ради, Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, представників Національної поліції України, КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Житомирської міської ради та муніципальної інспекції Житомирської міської ради, працівників Богунської та Корольовської районих у місті рад. Члени мобільних груп мають службове посвідчення. У разі виявлення  порушень та недоліків у роботі закладів,  акти перевірки направлятимуть до правоохоронних органів  для відповідного реагування. 

Зі складом мобільних груп можна ознайомитися тут: https://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=10563