Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Про результати перевірки мобільних груп

13.04.2020
Про результати перевірки мобільних груп

Мобільною групою виконавчого комітету міської ради здійснювалась перевірка роботи (припинення) роботи суб’єктами господарювання відповідно до отриманих звернень та телефонних дзвінків. Перевірено 8 суб'єктів господарювання по вул. Домбровська, Покровська, Вільський Шлях. Грубих порушень не виявлено. Разом з тим додатково перевірено порядок організації протиепідемічних заходів у 24 суб’єктах господарювання, які мають законодавчі підстави продовжувати свою діяльність.
Також 11.04.2020 та 12.04.2020 перевірено роботу перевізників громадського транспорту. Для перевезення громадян та медичних працівників задіяно 102 одиниці транспорту. Перед випуском на маршрути всі транспортні засоби були продезінфіковані. 59 автобусів (в тому числі 12 комунальних) 43 одиниць електротранспорту.
Мобільними групами муніципальної інспекції 10.04.2020 р. проводились заходи щодо контролю за виконанням суб’єктами господарювання вимог обмежувальних заходів та щодо недопущення стихійної торгівлі на території Корольовського району м. Житомира.
В ході роботи було здійснено контроль дотримання карантинних заходів 136 суб'єктами господарювання, 50 з яких працює з дотриманням карантину, 86 - не працюють або працюють дистанційно.
Під час здійснення контролю було виявлено 3 факти адміністративних правопорушень. По цим трьом фактам було залишено приписи на усунення порушень Типових правил благоустрою населених пунктів.
Мобільними групами КП «Інспекція благоустрою» міської ради проконтрольовано 24 об’єкти.
Об’єктів, що продовжують працювати не реагуючи на заборону не виявлено.
Мобільні групи продовжують проводити роз’яснювальні роботи серед працюючих суб'єктів господарювання щодо правил дотримання карантину та виконання протиепідемічних заходів.