Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Повідомлення про початок процедури врахування пропозицій громадськості щодо розроблення проекту містобудівної документації: «Детальний план території в межах вулиць: Довженка, Фещенка-Чопівського та Шевченка в м. Житомирі».

07.08.2020

Повідомлення про початок процедури врахування пропозицій громадськості щодо розроблення проекту містобудівної документації: «Детальний план території в межах вулиць: Довженка, Фещенка-Чопівського та Шевченка в м. Житомирі».

1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.
«Детальний план території в межах вулиць: Довженка, Фещенка-Чопівського та Шевченка в м. Житомирі» (далі - ДПТ) розробляється на підставі рішення міської ради від 18.12.2019 р. № 1745 «Про надання дозволу на розроблення детальних планів територій».

Мета розроблення ДПТ - визначення планувальної організації кварталів, функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови, містобудівних умов та обмежень використання земельних ділянок в межах ДПТ у встановленому чинним законодавством порядку.

Документація розробляється у відповідності до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», державних будівельних норм (ДБН), профільної нормативної документації, з урахуванням матеріалів діючої містобудівної документації.

2. Відомості про замовника та розробника  містобудівної документації:

Замовник: Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради.

Розробник: ТОВ “Архітектура Плюс Дизайн”.

Фінансування розроблення ДПТ здійснюється за кошти осіб, зацікавлених у наявності містобудівної документації на місцевому рівні для здійснення інвестиційної діяльності.

3. Інформація про місце і можливість ознайомлення з матеріалами ДПТ.

З матеріалами ДПТ можливо ознайомитись в Департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради за адресою: м. Житомир, вул. Покровська, 6 та на сайті https://zt-rada.gov.ua/

Подання та прийом пропозицій здійснюється протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення за адресою:10031, м. Житомир, вул. Покровська, 6,  [email protected].

4. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів.

Громадське обговорення по даному детальному плану буде проводитись в Департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради (вул. Покровська, 6, 2-й поверх). Про дату та час буде повідомлено додатково.

Пропозиції до ДПТ (згідно із п.7 Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України) приймаються від:
1) повнолітніх  дієздатних фізичних осіб, які проживають на території, щодо якої розробляється ДПТ;
2) юридичних осіб, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розробляється ДПТ;

3) власників та користувачів земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої  розробляється ДПТ, та на суміжних з нею територіях;

4) представників органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народних депутатів України, депутатів міської ради.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 вищезгаданого Порядку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил».