Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Чергове засідання депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста

18.02.2021
Чергове засідання депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста

Чергове засідання депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури міста відбулося 17 лютого. Депутати розглянули 14 питань порядку денного.

Йшлося про прибирання вулиць міста під час снігопадів 07-15 лютого.

 «…В зимовий період цілодобово працюють 4 бригади КП «Управління автомобільних шляхів». Підприємство виконує роботи по утриманню тротуарів площею 722 010 м², з них 523 497 м²  -  підрядні організації…, - зазначає начальник управління транспорту і зв’язку Костянтин Підпокровний. - Виконуються і роботи з вивозу снігу. Тільки з  10 по 12 лютого з вулиць міста орієнтовно вивезено  1 720 т снігу».

За його словами,  загальна протяжність доріг, що перебувають на утриманні КП «УАШ», складає близько 400 км. Механізоване прибирання здійснюється на території 150-170 км, а на 261,2 км доріг працівники виконують прибирання вручну.

 «Для розчищення міста від снігу протягом 07-15 лютого  було задіяно 21 одиницю техніки КП «УАШ» та техніку комунальних і приватних підрядних організацій. Частину техніки було надано за сприяння депутатів міської ради. На  розчищенні тротуарів, зупинок громадського транспорту та пішохідних переходів щоденно було задіяно  більше 150 працівників», - відзначив Костянтин Підпокровний.

Також депутатам розповіли про результати діяльності за 2020 рік КП «Житомиртранспорт». Фахівці комунального підприємства є операторами  єдиної автоматизованої системи оплати проїзду у м. Житомирі й системи GPS-моніторингу, а з другого кварталу 2021 року планують здійснювати повноваження загальноміської служби контролю на громадському транспорті.

Як поінформував директор КП «Житомиртранспорт» Андрій Гнеличко, АСООП складається зі спеціального програмного комплексу, серверного обладнання і  пристроїв для реєстрації проїзду та справляння/списання плати, а також транспортних карток та карт Житомирянина.

«Наразі ми обслуговуємо 181 валідатор з друком квитка,  177 валідаторів без друку квитка, а також 413 мобільних валідаторів. Понад 38 тисяч пасажирів міського транспорту вже користуються транспортними картками, а близько 51 тисячі – картами Житомирянина», - зазначив Андрій Гнеличко.