Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

22 магазини перевірені мобільними групами у Житомирі

11.03.2021
22 магазини перевірені мобільними групами у Житомирі

Сьогодні, 11 березня, спільними мобільними групами, що складались з представників управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, окремих підрозділів виконавчих органів міської ради з залученням працівників міського управління ГУ Держпродспоживслужби, територіальних підрозділів Національної поліції у Житомирській області була проведена перевірка дотримання протиепідемічних обмежень, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки, закладами, що входять до складу великих торгівельних мереж.

Зокрема, перевіркою було охоплено 22 магазини, що належать відомим торгівельним мережам «АТБ», «Метро», «Полісся - Продукт», «Сільпо», «ЕКО-маркет», «Ашан» та деяким іншим.

Мобільними групами перевірено виконання керівництвом магазинів протиепідемічних обмежень, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки, та стану виконання рекомендацій, затверджених Постановою Головного державного санітарного лікаря № 17 від 09.05.2020, щодо організації протиепідемічних заходів при торгівлі продовольчими (окрім ринків) та непродовольчими товарами на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Крім того, з керівництвом закладів було проведено відповідну роз’яснювально-профілактичну роботу щодо необхідності забезпечення безумовного виконання протиепідемічних і санітарних заходів на своїх об’єктах (території) та вимагати цього від підлеглих працівників та відвідувачів. Також їм доведено вимоги щодо персональної відповідальності у разі виявлення порушень санітарного законодавства.

Перевірки  на предмет дотримання суб’єктами господарювання різних форм власності санітарних та протиепідемічних норм на території громади здійснюватимуться і в подальшому.

Також управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради спільно з представниками територіальних органів ДСНС України організовано проведення роз’яснювальної роботи серед населення територіальної громади про необхідність дотримання протиепідемічних заходів на період дії «червоного» рівня епідемічної небезпеки COVID-19 за допомогою пересувних засобів оповіщення.