Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Депутати «бюджетної» комісії заслухали звіти керівників комунальних підприємств

19.04.2021
Депутати «бюджетної» комісії заслухали звіти керівників комунальних підприємств

Директор комунального підприємства «Інспекція з благоустрою м. Житомира»  Юрій Юзвінський   розповів про роботу підприємства у 2020 році. За його словами,  підприємству  вдалося завершити минулий рік з прибутком у 96 тис. грн. «Планували 2020 рік завершити у збитку, через те, що  був карантин, не працювали ринки і  все йшло до того, що по фінплану ми мали бути у  збитках 215 тис. грн. Але ми вийшли у плюс, брали додаткові роботи, постійно брали участь в тендерах, зрізали зелені насадження, прибирали закріпленні території, уклали договори на прибирання в приватних організаціях, тощо», - зазначив Юрій Юзвінський.

Наразі підприємство утримує три соціальні майданчики (вул. ВеликаБердичівська-Довженка, пр-кт Миру, вул. Небесної Сотні).

Також директор підприємства розповів: «У 2021 році укладено 48 договорів на прибирання приватних організацій, надаємо контрольні картки на проведення робіт пов’язаних з тимчасовим порушенням благоустрою. До прикладу, минулого року ми видали 1300 контрольних карток».

У 2020 році інспекторами підприємства вдалося наповнити бюджет житомирської громади на понад 2 млн грн за рахунок плати за пайову участь – утримання об’єктів благоустрою на території міста Житомира.