Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Оздоровлення дітей в Супутнику розпочнеться з 10 червня

02.06.2021
Оздоровлення дітей в  Супутнику розпочнеться з 10 червня

Про це повідомила начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук під час засідання виконавчого комітету.

За її словами, кампанія з оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку в ПЗОВ «Супутник» розпочнеться з 10 червня, враховуючи Постанову головного санітарного лікаря України про затвердження тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих  закладах оздоровлення та відпочинку на період  карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

«Опрацювавши Постанову,  вносимо зміни до плану розподілу місць,  а саме обмежуємо кількість дітей в загонах до 15, виходячи з можливості забезпечити належні умови й розміщувати в кімнатах  корпусів  не менше 5 м кв. на  одну дитину із забезпеченням  дистанції між ліжками у 0,5 м», - каже Ірина Ковальчук.

Цьогоріч у ПЗОВ «Супутник» буде 4 зміни,  перша  розпочнеться 10 червня і закінчиться 21 серпня.

«Між змінами будемо робити більший інтервал для належної  підготовки  та дезінфекції кімнат, тож  дітей у змінах зменшиться, замість 225 дітей буде 167 дітей. Тож за чотири зміни плануємо оздоровити 663  дитини, і це будуть виключено діти пільгових категорій», - наголошує начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

Нагадаємо, що «Супутник» цьогоріч не буде реалізовувати путівки юридичним та фізичним особам.