Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі відбувся тренінг «Попередження емоційного вигорання у голів правлінь ОСББ»

14.06.2021
У Житомирі відбувся тренінг «Попередження емоційного вигорання у голів правлінь ОСББ»

14 червня 2021р. в рамках Проєкту ЄС (European Union in Ukraine)/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) організовано та проведено тренінг «Попередження емоційного вигорання у голів правлінь ОСББ».  Під час тренінгу  голови правлінь ОСББ обговорили  проблеми, з якими стикаються у своїй роботі, навчилися важливим навичкам, які допомагають попередити емоційне вигорання та покращити ефективність у роботі.

Синдром емоційного вигорання – це явище, про яке говорять все частіше. Згідно з інформацією Всесвітньої організаціїї охорони здоров’я емоційне вигорання є прямим наслідком хронічного стресу на роботі, який людина не змогла подолати. За даними різних досліджень, від 45% до 75% працівників потерпають від синдрому емоційного вигорання.  Людина, яка страждає від емоційного вигорання, втрачає працездатність і позитивне сприйняття світу та стає неефективною у своїй роботі. Вчасна діагностика проблем, правильний розподіл навантаження, планування, володіння навичками відновлення сил є важливими як для професійної ефективності голови правління ОСББ, так і є запорукою успішного управління багатоквартирним будинком.

«Голова правління ОСББ “задає ритм” життя цілого багатоквартирного будинку. Управління житловим будинком, в якому створено ОСББ, - це нелегка справа, потрібно встановити контакт зі всіма співвласниками, організувати людей  і співпрацювати з мешканцями будинку. Голові правління ОСББ потрібно бути комунікабельним та гнучким, уміти правильно донести до людей інформацію. Дуже важливо, щоб людина розумілася в технічних аспектах функціонування інженерних мереж в багатоквартирному житловому будинку та фінансово-господарських питаннях діяльності ОСББ.  На голів правління ОСББ покладена велика відповідальність, в результаті чого вони  перебувають в емоційній напрузі, тому з метою попередження емоційного вигорання голів правлінь ОСББ організовано даний тренінг» , -  зауважив начальник управління муніципального розвитку Артем Ражев.  

Довідково:

Станом на 14 червня 2021р. у місті Житомирі ОСББ функціонують у 445 багатоквартирних житлових будинках.

За консультацією з питань створення та діяльності ОСББ звертайтесь до управління муніципального розвитку Житомирської міської ради за телефоном: 48-12-00.

 

              Управління муніципального розвитку Житомирської міської ради