Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Гарні приклади оздоблення фасадів: було та стало

14.07.2021
Гарні приклади  оздоблення  фасадів: було  та стало

 Цьогоріч у Житомирі було погоджено близько 12 паспортів опорядження  фасадів (паспортів зовнішнього оздоблення) будівель та зареєстровано  30  повідомлень про розміщення інформаційних засобів.

 «Щодня відпрацьовуються матеріали з наданням відповідних рекомендацій, консультацій до вимог Архітектурно-художньої концепції зовнішнього вигляду вулиць і територій міста Житомира.  Для зручності створена пошта Arhkoncepciya@gmail.com, де приймаються та  попередньо переглядаються  паспорти», -  каже головна архітекторка міста Ольга Бронштейн.

«Клаптикове» утеплення фасадів багатоквартирних будинків та різні кольори фасадів створюють неестетичний вигляд вулиць, особливо в центральній частині міста.

Тому має бути розроблена  єдина  концепція оздоблення  фасадів  будівель.

З метою впорядкування зовнішнього вигляду вулиць і територій міста Житомира рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради  від 22.12.2016 № 1164 було затверджено Архітектурно-художню концепцію зовнішнього вигляду вулиць і територій міста Житомира, а також порядок погодження паспортів опорядження фасадів будівель, будинків та споруд на території міста Житомира.