Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

До опалювального сезону готові 75 % об’єктів житлового фонду Житомира

26.08.2021
До опалювального сезону  готові 75 % об’єктів житлового фонду Житомира
У Житомирі триває підготовка до опалювального сезону 2021 – 2022 років. Готовність внутрішньобудинкових мереж системи опалення до прийому теплоносія перевіряє комісія, до складу якої входять фахівці  КП «Житомиртеплокомуненерго», Управління Держенергонагляду у Житомирській області та представники управляючих компаній або ОСББ, будинки яких обстежують.
 
«На даний час готовність житлового фонду становить  75 %. Це стосується будинків управляючих компаній і ОСББ, а також усіх наших відомчих будівель, які отримують теплову енергію централізовано. Таких будинків у Житомирі – 986», - розповів заступник міського голови Сергій Кондратюк.
 
Працюють комунальні служби і  над поточним ремонтом теплових мереж. 77% з них вже відремонтовано.
Заступник міського голови зазначив: «Всього на балансі КП «Житомиртеплокомуненерго» - 205 км теплових мереж. Їх необхідно поетапно замінювати. До пандемії за фінансування з місцевого бюджету  та співпраці з SECO, NEFCO та ЄБРР у Житомирі щороку вдавалося замінювати до 10 км мереж. Цього ж року, у зв’язку із відсутністю фінансування та через пандемію, плануємо  замінити 2 км  труб».
 
Нагадаємо, що рішення про початок опалювального сезону прийматиме виконавчий комітет міської ради за умови, що середньодобова температура повітря упродовж трьох діб поспіль не перевищує 8 оС.  Минулорічний опалювальний сезон розпочали 15 жовтня 2020 року.