Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

21-річний житомирянин отримав ключі від квартири

23.09.2021
21-річний житомирянин отримав ключі від квартири

Міський голова  Сергій Сухомлин вручив ключі від квартири  21-річному  юнакові.  У  черзі на отримання житла  Андрій  перебував як особа з числа  дітей-сиріт та  дітей, позбавлених батьківського піклування.

«Я дякую депутатам, міському голові та службі (управлінню) у справах дітей за надану можливість – проживати у своїй квартирі. Це дуже важливо для мене та моєї сімї», -   звертається до присутніх Андрій під час сесії міської ради.

Квартира загальною площею 29,7 кв.м придбана за рахунок коштів обласного та  місцевого бюджетів на умовах співфінансування:  50/50.

Її облаштували меблями та побутовою технікою за кошти бюджету громади.  «Квартира повністю придатна для проживання. За кошти місцевого бюджету придбано диван, шафу-купе, пральну машину, мікрохвильову піч, праску», - розповідають  у службі (управлінні) у справах дітей міської ради.

Помешкання включено до житлового фонду соціального призначення та надано Андрію  на праві користування.   

На сьогодні  при виконавчому комітеті міської ради на соціальному квартирному обліку як такі, що потребують поліпшення житлових умов, перебуває десять осіб із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них  шестеро вже отримали соціальне житло.