Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі опалювальний сезон розпочнеться з 11 жовтня

28.09.2021
У Житомирі опалювальний сезон розпочнеться   з 11 жовтня

Опалювальний сезон  у Житомирській міській територіальній громаді  планують розпочати 11 жовтня. Про це йдеться в  проєкті рішення виконавчого комітету «Про початок опалювального сезону 2021–2022 років на території Житомирської міської територіальної громади».

 «Розпочати на території Житомирської міської територіальної громади   з 11 жовтня 2021 року  опалювальний сезон 2021-2022 року з дотриманням   вимог «Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 830 та      рекомендацій Мінрегіону України», - йдеться в проєкті  документа.

Комунальному підприємству  «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради, іншим суб’єктам господарювання,   які проводять діяльність з виробництва, транспортування, постачання теплової енергії та рекомендувати акціонерному товариству «Житомиргаз»  буде рекомендовано  забезпечити з 01 жовтня технологічний пуск  котелень на території Житомирської  міської об’єднаної територіальної    громади.

Інформація про готовність житлового фонду, об’єктів теплового,  водопровідно-каналізаційного господарства, закладів освіти, дошкільних і   шкільних закладів, лікувально-профілактичних установ та закладів культури до роботи в осінньо-зимовому періоді буде заслухана на засіданні виконавчого комітету міської ради.