Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі затвердили тарифи з теплопостачання: вартість опалення для населення не зросте

08.10.2021
У Житомирі затвердили тарифи з теплопостачання: вартість опалення для населення не зросте

Рішення щодо встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання,послугу з постачання теплової енергії прийняли сьогодні на позачерговому засіданні виконкому.

«Відповідно до меморандуму підписаного між Урядом та міськими головами ціна теплопостачання для населення в містах України буде не вища ніж була в минулому опалювальному періоді. Тобто незважаючи на розрахунковий тариф, який складає майже 1920 грн за Гкал,  тариф для мешканців Житомира складатиме 1811,36 грн з ПДВ за Гкал», - говорить заступник міського голови Сергій Кондратюк.

Заступник міського голови відзначив, що меморандумом зафіксовано ціну природного газу для бюджетних установ на рівні 13 659,63 без ПДВ/за 1000 куб.м. Для інших установ закладена ціна з розрахунку останньої додаткової угоди з «Нафтогаз України» - 24 тис. грн без ПДВ /за 1000 куб.м.

Нагадаємо, що меморандум між Урядом та органами місцевого самоврядування  про непідняття тарифів для населення було підписано  під час Конгресу місцевих та регіональних влад.