Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Завжди перші... Десантно-штурмові війська відзначають четверту річницю від Дня створення

21.11.2021
Завжди перші... Десантно-штурмові війська  відзначають четверту річницю від Дня створення

21 листопада українські десантники  відзначають своє професійне свято, встановлене указом президента від 21 листопада 2017 року.
Сьогодні на житомирському полігоні десантники продемонстрували тактичні маневри та застосування широкого спектру вогневих засобів ураження противника. 
"Шановні воїни, прийміть найщиріші вітання в цей день. Дякуємо вам за те, що на нашій землі майорить прапор України. Ви - приклад для всіх нас! Ми вами пишаємося!",- привітав військовослужбовців секретар міської ради Віктор Клімінський.
Довідково: Десантно-штурмові війська – це окремий рід військ ЗСУ. До складу яких входять десантно-штурмові, повітрянодесантні та аеромобільні частини, спроможні швидко реагувати на різноманітні загрози та виклики, виконувати завдання за призначенням в умовах, що характеризуються високими маневреністю та автономністю дій. З початку бойових дій на сході нашої країни Десантно-штурмові війська разом з іншими частинами та підрозділами ЗСУ героїчно протистоять російському агресору, підтверджуючи слушність свого девізу: «Завжди перші».