Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

15 712 дітей Житомирської громади відпочили та оздоровилися у 2021 році – підсумки оздоровчої кампанії

01.12.2021
15 712 дітей Житомирської громади відпочили та оздоровилися у 2021 році – підсумки оздоровчої кампанії
Упродовж 2021 відпочили та оздоровилися 15  тисяч  712 дітей громади. Це  49%  від загальної кількості дітей шкільного віку.  Про такі результати моніторингу  та опитування батьків повідомила начальниця управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук під час виконкому.  Здебільшого житомирські діти відпочивали з батьками, а також  в  пришкільних  та приміських таборах, санаторіях, УДЦ «Молода гвардія», МДЦ «Артек» (Київська та Львівська області)  та у  релігійних таборах  тощо.
 
На організацію і  проведення літнього оздоровлення та  відпочинку дітей Житомирської міської  територіальної громади у 2021 році з місцевого бюджету  було виділено  понад 7 мільйонів гривень, а за 9 місяців 2021 року витрачено близько 5 мільйонів гривень. 
 
«У зв’язку з урахуванням карантинних обмежень, пов’язаних із запобіганням поширенню COVID-19 за кошти місцевого бюджету упродовж літнього періоду в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку  «Супутник» відпочило 663 дитини пільгових категорій:  140 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування,  46 дітей з інвалідністю, в тому числі 8 дітей з функціональними обмеженнями, які пересуваються на візках, разом з одним із батьків або особою, яка їх заміняє, 174 дітей  із сімей учасників АТО;   203 дітей з багатодітних і малозабезпечених сімей;  100 творчо обдарованих дітей», - розповіла Ірина Ковальчук.
 
У червні 2021 року на базі закладів загальної середньої освіти  Житомирської міської територіальної громади функціонували 29 пришкільних таборів з денним перебуванням. До такого відпочинку  було залучено  3563 дитини. 
Також за кошти місцевого бюджету  було оздоровлено 20 дітей, пільгових категорій у дитячому оздоровчому закладі санаторного типу «Лісова казка».
 
З обласного бюджету на оздоровлення дітей пільгових категорій Житомирської міської об’єднаної територіальної громади  виділено 44 тисячі  гривень.  За ці кошти  оздоровлено 4 дитини в дитячому оздоровчому закладі «Дзвіночок» с. Дениші.
За рахунок коштів державного бюджету 73 дитини було направлено до дитячого центру «Молода гвардія», 45 дітей відпочивали в дитячих центрах «Артек» (Київська та Львівська області), а 124  - в санаторіях.