Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Депутатська група обговорила питання профілактики раку молочної залози

17.12.2021
Депутатська група обговорила питання профілактики раку молочної залози

Сьогодні в пресцентрі міської ради депутатська група з гендерних питань «Рівні можливості» обговорили питання боротьби з раком молочної залози.

«Однією з важливих та актуальних проблем в громадах є доступ до якісних медичних послуг різних категорій населення. Особливої уваги потребують особи з незахищених верств населення, багатодітні матері, жінки пенсійного віку та інші. Питання зростання онкозахворювань молочної залози актуальне  для Житомира, причому стосується не лише жінок, а й чоловіків, яких також може вразити ця хвороба. Тому на одному з засідань депутатська група підняла питання доступ до обстежень на рак. Наша група ініціюватиме можливість проходження обстеження в будь-який час, тобто цілодобово», - каже голова депутатської групи Людмила Янушевич.

У Житомирі обстеження на  сучасному мамографічному апараті можна зробити у Поліклініці ЦМЛ№1 (вулиця Велика Бердичівська, 32). Воно  є безоплатним  як для житомирянок, так і для  мешканців інших населених пунктів. Умова безоплатного обстеження – електронне направлення від сімейного лікаря. У разі самозвернення – вартість  обстеження  становить 350 грн.  Додаткова  інформація – за телефоном: 0685793320(мамографічний кабінет).