Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

В Житомирі відбулось третє засідання керівного комітету з впровадження Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року

30.12.2021
В Житомирі відбулось третє засідання керівного комітету з впровадження Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 року

29 грудня відбулось третє засідання Керівного комітету з впровадження Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 р. в рамках проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні II» за участі секретаря Житомирської міської ради Віктора Клімінського, першого заступника міського голови Світлани Ольшанської, депутатів Житомирської міської ради, профільних заступників та керівників ключових департаментів і підрозділів. В засіданні взяли участь директор проєкту Ерік Швайкгардт (онлайн) та регіональна координаторка проєкту Ірина Мілаш.

Заступники міського голови, відповідальні за ключові пріоритети Концепції, прозвітували про приведення у відповідність міських цільових програм, стан впровадження демонстраційного проєкту «Водонапірна вежа», а також інших проєктів та заходів, визначених у Концепції,  обговорили пріоритетні завдання на 2022 рік. Зокрема, 2022 рік оголошено роком Зеленого міста, що передбачатиме зосередження уваги на впровадженні заходів і активностей, визначених у пріоритеті «Зелене місто» Концепції інтегрованого розвитку Житомира до 2030 р.

Довідка

Концепція інтегрованого розвитку міста Житомир до 2030 року – це стратегічний документ, що визначає просторові та змістові напрямки розвитку міста на наступні десять років. Концепція розроблена командою міжнародних та вітчизняних експертів у співпраці з Житомирською міською радою за широкого залучення громадськості в рамках німецько-швейцарського проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». У Концепції визначені візія, пріоритети, стратегічні цілі, завдання та проекти для розвитку міста. В процесі підготовки стратегічного документа було проведено 4 форуми інтегрованого розвитку, 33 фокус-групи, 6 зустрічей з депутатськими фракціями, 40 засідань групи підтримки і робочої групи проекту, залучено 20 вітчизняних та 2 міжнародних експертів, а також понад 6000 представників різних сфер Житомира. В основу покладені світові та європейські тенденції інтегрованого розвитку, визначені Лейпцизькою хартією сталого європейського міста, Порядком денним сталого розвитку 2030 та директивами Хабітату ІІІ.

З повним текстом Концепції можна ознайомитись за посиланням: https://2030.zhitomir.ua