Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Тематичний тиждень «UA Healthcare: Medical Technologies»

04.01.2022
Тематичний тиждень «UA Healthcare: Medical Technologies»

З 23 по 27 січня 2022 року в рамках всесвітньої виставки «Експо – 2020» (м. Дубай) у національному Павільйоні України відбудеться тематичний тиждень «UA Healthcare: Medical Technologies».

Ключовими елементами ділової програми стане низка важливих заходів для налагодження контактів, просування медичних товарів та послуг на світові ринки, а також розширення присутності українських медичних товарів і послуг на ринках Близького Сходу, а саме:

  • зустрічі з Dubai Travel and Tour Agent Group при ТПП Дубаї задля налагодження туристичного потоку до України у медичних цілях;
  • відвідування одного із провідних постачальників медичних послуг на території м. Дубай - Health and Medical Services Group;
  • відвідування вільної економічної зони (ВЕЗ) – Dubai Healthcare City (DHCC), яка є першою та найбільшою ВЕЗ у світі;
  • відвідування виставки ARAB HEALTH 2022 – провідної медичної події на Близькому Сході, де представлені останні інновації в галузі охорони здоров’я.

Додатково буде створений англомовний електронний каталог представників медичного сектору України, який діятиме на постійній основі.

У разі зацікавленості просимо звертатися до контактної особи в Центр підтримки експорту Київської торгово-промислової Палати (+38 093 263 10 12), Анна Бондар, [email protected]

Нагадаємо, Всесвітня виставка “Експо – 2020” у м. Дубай відкрита з 1 жовтня 2021 року до 31 березня 2022-го. За два місяці роботи українського павільйону його відвідало понад 300 тисяч гостей, серед яких - представники урядів, парламентів, бізнесу, діячі культури як з України, так і з інших країн світу.

Довідково:

ARAB HEALTH 2022: деталі за посиланням https://www.arabhealthonline.com/en/Home.html

«Експо - 2020» – ценайбільшмасштабнасвітоваподія, накшталтОлімпійськихігор, 28 млн. відвідувачівзусьогосвіту, участь 190 країнсвітута 10 міжнароднихорганізацій, власнийпавільйонзнеобхіднимилокаціямитаобладнаннямпідпроведенняпрезентаційнихтаділовихзаходів, насиченапрограмазаходіввідорганізаторів, доякихзалученівсікраїниучасниці, авторитетніміжнародніорганізації, налагодженакомунікаціязорганізаторамиусіхподійна «Експо - 2020».