Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У міській раді буккросинг поповнився книжками про ОСББ

18.01.2022
У міській раді буккросинг поповнився книжками про ОСББ

У Житомирській міській раді декілька років функціонує буккроссинг – це обмін книгами у спеціально відведеному місці, де люди можуть взяти або залишити книги.

Управління муніципального розвитку періодично поповнює бібліотеку буккроссингу новими та актуальними виданнями стосовно створення,  діяльності ОСББ та можливості впровадження енергоефективних заходів в будинках ОСББ.

Житомиряни продовжують створювати ОСББ в своїх багатоквартирних житлових будинках. За два тижні нового 2022 року у місті вже створено 3  нові ОСББ. Станом на січень 2022р. у місті Житомирі зареєстровано та функціонують ОСББ в 476 багатоквартирних житлових будинках.

Спостерігається постійне збільшення кількості новостворених ОСББ та ініціативних груп у місті Житомирі, які бажають створити ОСББ у своєму багатоквартирному будинку. У голів ОСББ та ініціативних груп виникає багато питань щодо створення та функціонування ОСББ.

 Всі охочі мають змогу брати книги про ОСББ та  отримувати нові знання і практичні поради, одержувати відповіді на найбільш актуальні питання про функціонування ОСББ.

 «Щодня до міської ради з різних питань приходить багато людей, які можуть  взяти або обміняти книгу у буккроссингу. Ми постійно поповнюємо бібліотеку буккроссингу, що знаходиться на І поверсі, методичною літературою, у якій міститься найактуальніша інформація щодо переваг створення ОСББ. Сподіваюся, що ця література стане у нагоді ініціативним групам, що бажають створити ОСББ у своєму багатоквартирному будинку, і тим, у кого виникають запитання щодо діяльності вже створеного ОСББ. Але, в будь-якому разі, за більш детальною інформацією про створення та функціонування ОСББ радимо звертатися до управління муніципального розвитку Житомирської міської ради - каб. 264, тел. 48-12-00», - повідомляє начальник управління муніципального розвитку міської ради Артем Ражев.

Управління муніципального розвитку

Житомирської міської ради