Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

10 лютого – день пам’яті Героя Сергія Порозінського

10.02.2022
10 лютого – день пам’яті Героя Сергія Порозінського

Порозінський Сергій Вікторович народився 6 вересня 1985 року в  смт Бєсєда Волосовського р-ну Ленінградської області, Росія.

Сім'я Сергія Порозінського переїхала в Україну за місцем призначення проходження служби в Житомирську область (с. Небіж).  Після закінчення школи Сер­гій вступив на навчання до Житомирського політехнічного університету за спеціальністю «Гірнича справа»

У 2007 році розпочалася військова служба за контрактом: спочатку ДПСУ в/ч 1495, з 2011 року - на кордоні у Північно - Територіально­му управлінні Прикордонної служби. Під час служби Сергій брав активну участь у спортивних змаганнях між військовими частинами з силових видів спорту і завжди посідав призо­ві місця.

Через два роки Сергій уклав контракт про проходження служби в 95-й окремій аеромобільній бригаді Високомобільних десантних військ Збройних сил України. Саме в її складі Сергій став на захист суверенітету і цілісності держави на сході країни. Загинув Сергій Вікторович Порозінський  10 лютого 2015 року в районі с. Спартак Ясинуватського району Донецької області під час танкового обстрілу.

Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Герої не вмирають!