Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Лікарням Житомира передали кардіографи японського виробництва

10.11.2022
Лікарням Житомира передали кардіографи японського виробництва

Міська рада та Гуманітарний Хаб «Житомир» / Humanitarian Hub «Zhytomyr» передали лікарням міста кардіографи японського виробництва. 

Йдеться про КП «Лікарня №1», КП «Лікарня №2», Дитячу міську лікарню та Центр первинної медико-санітарної допомоги.

«Вони потрібні в кожному відділенні. І їх точно забагато не буде. Гуманітарний Хаб «Житомир» вже не вперше допомагає. Вони постійно підтримують і військових, і лікарні. Десятки тонн медикаментів, військове спорядження для ЗСУ. Хаб планує завезти вантажівки для наших військових, а ми, як місто, закуповуємо безпілотники. Гарна співпраця дає результати», - каже Житомирський міський голова.

Марія Місюрова, заступниця міського голови зазначила: «У нас є дві великі міські лікарні, на які ми передамо більшу кількість кардіографів. Але Центр ПМСД та дитяча лікарня також отримають обладнання. Це сучасні кардіографи, у нас вони є. Але це таке обладнання, яке постійно потрібно оновлювати. Ми дуже вдячні ГумХабу. Обладнання стане в нагоді перш за все відділенню реанімації, приймальному та кардіології. Перевага такого обладнання в швидкості обстеження».

«Кардіографи дуже якісні. Надалі будемо доповнювати. Таким чином, до кінця року передамо 12 кардіографів», каже Донатас Піскун, співзасновник Гуманітарного хабу «Житомир».

«Ми сподіваємось, що дане обладнання забезпечить наші лікарні на роки. І працюватиме якісно та швидко. Методика — стандартна, наш персонал навчений. Дуже вдячні за дане обладнання. У стаціонарі ним обстежуються майже всі пацієнти. А це 10 тисяч людей на рік!», — додав Денис Матяш, медичний директор КП «Лікарня №1».