Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо розроблення проєкту містобудівної документації

13.03.2023

«Детальний план території в районі пров. Річковий в м. Житомирі ».

«Детальний план території в районі пров. Річковий в м. Житомирі» (далі - ДПТ) розробляється на підставі рішення Житомирської міської ради від 18.12.2017 № 893 “Про надання дозволу на розроблення детальних планів в межах територіальних зон відповідно до Плану зонування м. Житомира», завдання на розроблення ДПТ від 11.01.2021.

Відомості про замовника та розробника  містобудівної документації та підстави для його розроблення:

Замовник: Департамент містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради.

Розробник: ТОВ «Творча архітектурна майстерня «Архіград».

Документація ДПТ розробляється у відповідності до  Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ДБН Б.2.2-12:2019“ Планування та забудова територій”, ДБН Б.1.1-14:2012 “Склад та зміст детального плану території”, профільної нормативної документації з врахуванням матеріалів діючої містобудівної документації.

Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань та умови участі в них:

Громадські слухання по розгляду вищевказаного проєкту містобудівної документації відбудуться 27 березня 2023  о 15 год. 00 хв. в прес-центрі  Житомирської міської ради (м. Житомир, майдан  імені С.П.Корольова, 4/2).

Для реєстрації   учасників   громадських  слухань є обов’язковою наявність документів, що забезпечують ідентифікацію фізичних осіб,

представників юридичних осіб з дотриманням вимог перевірки приналежності учасників громадських слухань до відповідної території та їх представництва.

Пропозиції  (зауваження)  фізичних  та юридичних осіб, які не подали підтвердних документів для забезпечення їх ідентифікації, не розглядаються.

Інформація про місце і строки ознайомлення з матеріалами ДПТ:

З матеріалами ДПТ можливо ознайомитися на офіційному веб-сайті Житомирської міської ради https://zt-rada.gov.ua/ в розділі “Детальні плани у розробці”- “2021” та  в Департаменті містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради  за адресою: м. Житомир, вул. Покровська, 6, упродовж усього терміну процедури громадського обговорення, який триває з 13 березня 2023 — по 13 квітня 2023 (30 днів з дати оприлюднення матеріалів проєкту ДПТ).

Інформація про посадову особу замовника містобудівної документації, відповідальну за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень), та адресу, за якою можуть надсилатися пропозиції (зауваження).

Письмові пропозиції (зауваження) подаються впродовж усього терміну процедури громадського обговорення з 13 березня 2023 — по 13 квітня 2023 замовнику ДПТ Департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради на адресу: 10031, м. Житомир, вул. Покровська, 6 та на електронну адресу: [email protected].

Пропозиції, подані після встановленого строку, не розглядаються.

Посадова особа замовника містобудівної документації, відповідальна за забезпечення організації розгляду пропозицій (зауважень):  головний спеціаліст департаменту містобудування та земельних відносин Житомирської міської ради – Кручко І.П.

Матеріали щодо проекту містобудівної документації (активне посилання на матеріали).            

Одночасно, просимо Вас розмістити електронні матеріали вищезазначеного ДПТ на офіційному веб-сайті Житомирської міської ради в розділі “Детальні плани у розробці” - “2021”:

 «Детальний план території в районі пров. Річкового в м. Житомирі»

https://drive.google.com/drive/folders/1zGqo_6WDxL2Cry9eoi5B2aaOO2SJnKM7?usp=sharing