Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Музична школа «Гармонія» відсвяткувала випускний

26.05.2023
Музична школа «Гармонія» відсвяткувала випускний
34 учні закладу цього року закінчують навчання. Двоє з них складали випускні іспити дистанційно.
Діти навчалися за різними напрямами: вокальный, фортепіано, струнні, духові, народні інструменти.
15-річна Катерина грає на віолончелі та займається вокалом. "Коли мені було 8 років я пішла на концерт до філармонії на виступ моєї знайомої. Вона трохи старша за мене і займалася у музичній школі. На тому концерті я вперше почула й побачила віолончель і захотіла навчитися грати на цьому інструменті. Мені подобається класична музика. Цього року я виступаю до житомирського музичного училища. Мій найяскравіший спогад — це поїздка на конкурс до Польщі. Ми посіли 2 місце та виступали на гала-концерті. Нас дуже гостинно там приймали", - розповідає юна співачка.
14-річна Катя каже, що буде сумувати за школою. "Буду приходити у гості. Часом бувало складно, проте я не опустила руки. Я займаюся вокалом. Багато виступала. Наша з ансамблем поїздка до Польші була дуже класною. Впродовж тижня ми кожного дня виступали у різних місцях. Їздили до хворих діток. Яскраві враження залишилися від виступу на гала-концерті, який відбувався на величезній арені. Було багато глядачів. Це незабутні емоції".
Анастасії 17 років. Вона найстарша випускниця цього року. "Я навчалася вокалу та грі на фортепіано. Найбільше полюбляю зарубіжну естрадну музику. Вивчаю англійську та польську мови. Не уявляю, як буду жити без школи та моїх подруг", — каже дівчина.
Директорка школи Олена Тимошенко пишається своїми учнями: "Незважаючи на складний час — час війни, викликів, стресу, вони молодці, вони пройшли цей нелегкий шлях. Учні займалися і під час тривог та бомбардувань. Пам'ятаю, що після того, як почалася війна, багато хто з дітей не ходив до загальноосвітньої школи, а в музичну просто бігли із задоволенням. Мабуть, тут вони відчували психологічне розвантаження. Музика лікує, відновлює.
Цього року у нас рекорд — одночасно випускається 8 вокалістів. Вони всі співали у вокальному ансамблі. Дуже сильні. Ми їздили з ними в Польшу взимку, гастролювали, дали багато концертів. Брали участь у конкурсі колядок. Там виступали представники різних країн. Наші діти посіли 2 місце".