Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Діток з інвалідністю, які мешкають у Житомирській громаді, запрошують на заняття з іпотерапії

15.09.2023
Діток з інвалідністю, які мешкають у Житомирській громаді, запрошують на заняття з іпотерапії

Центр професійної іпотерапії та оздоровчої верхової їзди «Берегиня Полісся» запрошує дітей з інвалідністю, які мешкають у Житомирській громаді, на заняття з іпотерапії.

Вартість одного заняття – 500 грн. Проходження місячного курсу реабілітації (10 занять) компенсується в розмірі 4500 грн згідно з меморандумом між Житомирською міською радою та ГО «Берегиня Полісся».

Для довідки: іпотерапія - це комплексний метод реабілітації дітей за індивідуальною програмою з фахівцями на спеціально навченому та підготовленому коні. До базових показників для застосування іпотерапії відносяться: затримка в розвитку, аутизм, затримка психомовного розвитку, інші психічні захворювання, дитячий церебральний параліч, захворювання кісток та суглобів у тому числі сколіоз, різноманітні форми паралічу, відновлювання після травм, захворювання нервової системи та багато інших захворювань. Іпотерапія корисна не тільки для осіб з певними захворюваннями, а й для тих, хто хоче врівноважити свій емоційний стан або поліпшити фізичну форму.

Телефон для запису та довідок: +380673650932, +380634792163,

м. Житомир, вул. Корольова, 39.