Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

АРХІВ ПРОЕКТНИХ ПРОПОЗИЦІЙ 2017 РОКУ

04.05.2018

Назва проекту

Короткий опис

ПІБ автора

Бюджет

Бланк розгляду

1

Дитячий парк «Моя дитяча мрія»

Проект написаний з урахуванням дитячих побажань та пропозицій, що надані під час проведення конкурсу малюнку «Моя дитяча мрія» та включає в себе пісочницю, гойдалки, каруселі, ігрові комплекси, будиночки для гри, лавки для відпочинку, освітлення, огорожу, камери відеоспостереження, що забезпечують охорону дитячого парку

Валерій Васильович Онопрієнко

998 120

Завантажити

2

Громадська інтернет-бібліотека «Велесова книга»

Створена за принципом «буккросингу» зі сквером та USB-портами для підзарядки мобільних пристроїв, обладнана чотирма антивандальними сенсорними екранами, що завдяки інтернет-мережі підключені до світових бібліотек. Джерелом живлення для екранів та освітлення слугуватимуть сонячні фотомодулі. Ці ж модулі можуть слугувати джерелом електроенергії для інтелектуального освітлення скверу.

Валерій Васильович Онопрієнко

997 000

Завантажити

3

Вуличний сценічний майданчик «Натхнення» на Бульварі Польському

Має бути виконаний за принципом своєрідного порталу, декораціями до якого слугуватимуть природний ландшафт, а оздобленням – дерева, що були висаджені мешканцями мікрорайону. Знаходячись в межах суспільного простору він стане справжньої родзинкою Бульвару Польського, місцем культурного відпочинку, інтелектуальною колискою народження української нації.

Валерій Васильович Онопрієнко

950 000

Завантажити

5

Музичний фонтан «Фонтан щастя» зі світлодіодною підсвіткою

Антивандальне виконання об’єкту, можливість механізованого прибирання феєрична музика та підсвітка стануть важливим елементом оформлення міського простору, місцем відпочинку та реакреації на тільки житомирян, а й гостей міста, а зручні лави для відпочинку сподобаються дорослим та літнім людям.

Валерій Васильович Онопрієнко

995 874

Завантажити

6

Світ дитинства

Наповнення та осучаснення території дитячого закладу комплексом безпечного, багатофункціонального спортиво-ігрового обладнання, який включає різні спортивні та ігрові споруди на території дитячого закладу. Відповідно до проекту спортивні та ігрові споруди, доступні дітям дошкільного віку, розташовуються рівномірно на одному спортивному полі та кожному з 13 ігрових майданчиків ЖЦРД № 53.

Людмила Іванівна Тищук

994 049

Завантажити

7

Серця Житомира

У більшості міст України є особливі місця, які створені спеціально для закоханих і щойно створених молодих сімей. Такими місцями є ковані об’єкти, де закохані можуть розміщувати різнокольорові стрічки, прикріплювати замочки та фотографуватися. Проектом передбачається встановлення 9 кованих об'єктів у центральному Житомирському міському парку.

Віталій Вікторович Сівко

560 000

Завантажити

8

20 човнів Тетерева

У Житомирі немає належних умов для відпочинку на водних просторах Тетерева. А у міському парку є човни, але вони знаходиться в поганому стані. Проектом передбачається придбання 15 веслових човнів, 1 катеру, 4 водних велосипедів та водного банану. Запровадження проекту дасть можливість молоді і сім'ям з дітьми відпочивати на річці у центральному міському парку.

Віталій Вікторович Сівко

1 000 000

Завантажити

9

Лавочки Житомира

Пішохідна вулиця Михайлівська та Замкова Гора повинні стати головною окрасою Житомира. Даним проектом передбачається розміщення спеціальних кругових і звичайних лавочок, чавунних квітників, вазонів довгорічних квітів, сміттєвих урн.

Віталій Вікторович Сівко

965 000

Завантажити

10

Алея Талантів Житомирщини

Створення у Житомирі Алеї найбільш відомих талановитих колективів та осіб – представників Житомира і Житомирщини, які зробили (роблять) вагомий особистий внесок у розвиток культури України та є відомими на території держави і за її межами.

Віталій Вікторович Сівко

545 000

Завантажити

11

Літак Майбутнього Житомира

У Житомирському міському парку є літак, який потребує повної реконструкції для розміщення в ньому дитячого музею, конструкторських гуртків і майстерні робототехніки для дітей. ТУ-104 - перший один із кращих реактивних літаків в світі. У період з 1956 по 1958 рік ТУ-104 був на той момент єдиним реактивним авіалайнером в світі.

Віталій Вікторович Сівко

1 000 000

Завантажити

12

Альтанки Житомира

Житомир буде завжди гарним, якщо про його красу постійно дбатимемо усі разом. Даним проектом передбачається повна реконструкція двох альтанок – з білими колонами і металевої у центральному Житомирському міському парку культури та відпочинку.

Віталій Вікторович Сівко

700 000

Завантажити

13

Світловий Фонтан Центральний

Даним проектом передбачається повна реконструкція великого фонтану в центрі Житомира поряд з обласною бібліотекою ім. Олега Ольжича, встановлення підводних синьо-жовтих світлових прожекторів для щоденної роботи фонтану у вечірній час до 21.30.

Віталій Вікторович Сівко

1 000 000

Завантажити

14

Світловий Фонтан "Космонавт"

Даним проектом передбачається повна реконструкція фонтану по вулиці Вітрука (район Польова), встановлення підводних блакитних світлових прожекторів для щоденної роботи фонтану у вечірній час до 21.30.

Віталій Вікторович Сівко

1 000 000

Завантажити

15

Ліхтарі Замкової Гори

Проектом передбачається встановлення на алеях Замкової Гори 60 вуличних ліхтарів із енергозберігаючими лампами.

Віталій Вікторович Сівко

1 000 000

Завантажити

16

Життя дорожче за гроші!

Проектом передбачається розміщення на дорогах поряд з усіма школами та дошкільними навчальними закладами Житомира спеціальних дорожніх перешкод для автомобілістів для збереження життів житомирян.

Віталій Вікторович Сівко

1 000 000

Завантажити

17

Безпечна човнова станція Житомира

Човнова станція у Житомирському міському парку перебуває у жахливому стані. Човнову станцію та річковий пантон потрібно реконструювати.

Віталій Вікторович Сівко

1 000 000

Завантажити

18

Дитячий Світ Замкової Гори

Проектом планується розміщення в центральній частині міста тематичних малогабаритних об'єктів для належного відпочинку батьків з дітьми. Заборона вигулу собак на майданчиках.

Віталій Вікторович Сівко

881 850

Завантажити

19

Покровський Сквер Мармурових Янголів

У Житомирі сквери перебувають в станах, які потребують повної реконструкції. Проектом передбачається створення у районі Крошня (навпроти церкви Покрови Божої Матері) Скверу Мармурових Янголів. Це буде найбільш особливий сквер нашого міста.

Віталій Вікторович Сівко

1 000 000

Завантажити

21

Кафедральний Сквер Кованих Капличок

Встановлення у сквері кованих капличок, ліхтарів та лавочок, озеленення території.

Віталій Вікторович Сівко

992 000

Завантажити

22

Реконструкція Кафедрального Скверу

Передбачається встановлення 100 метрів кованого паркану та укладення 500 квадратних метрів якісної гранітної плитки.

Віталій Вікторович Сівко

1 000 000

Завантажити

23

Муніципальний прокат велосипедів «VELO-DREAM»

Створення сервісу з прокату велосипедів у центральній частині міста, буде доречним, та навіть необхідним. Це сприятиме створенню позитивного іміджу та служитиме додатковою рекламою та стимулом, для всіх бажаючих, хто обиратиме наше місто, місцем свого відпочинку.

Олександр Миколайович Чиченін

500 000

Завантажити

24

Сучасний дитячий майданчик на території скверу на Майдані Згоди

Сучасний дитячий майданчик на території скверу на Майдані Згоди

Ірина Олександрівна Рибчинська

302 466

Завантажити

25

Споглядовий бінокль в історію з доповненою реальністю

Пропоную встановити оглядовий бінокль на підвісному мосту, який дозволить краще роздивитись пам'ятні місця міста та доповнити їх цікавим історичним матеріалом за допомогою доповненої реальності.

Антон Сергійович Сіран

322 300

Завантажити

26

Сонячне дерево для зарядки мобільних пристроїв

Проект передбачає створення першої в Житомирі безкоштовної публічної зарядки для мобільних пристроїв. Водночас популяризується використання альтернативних джерел енергії, так як зарядка буде здійснюватися за рахунок енергії сонця.

Ігор Олександрович Мороз

100 000

Завантажити

27

Калиновий Сквер Житомира

Проектом передбачається реконструкція скверу поряд із Житомирським державним університетом імені Івана Франка, висадження 12 кущів калини, встановлення металевої скульптури українського козака, ліхтарів, лавочок, сміттєвих урн.

Віталій Вікторович Сівко

986 600

Завантажити

28

Чистий Житомир - чисте довкілля.

Проект передбачає встановлення автоматів з прийому та сортування пластикової тари, кришок та алюмінієвих бляшанок. Це дасть можливість зменьшити кількість пластику, що потрапляє в навколишнє середовище, забруднюючи його. А Житомиру стати першим містом в Україні, яке запровадить унікальну систему збереження довкілля.

Алла Григорівна Щиріна

987 798

Завантажити

29

Скверик біля Житнього

Створити гарні та комфортні умови для відпочинку всіх категорій житомирян в центрі міста

Галина Олександрівна Шевчук

980 000

Завантажити

30

Від вокзалу до госпіталю, онкодиспансеру дістатись без проблем.

Для зручності населення дістатись до обласної лікарні, госпіталю, онкодиспансеру, дитячої лікарні запровадити рух маршруту №15 по вулицях Шевченка, Фещенка-Чопівського.

Катерина Володимирівна Мельник

1 000 000

Завантажити

31

«Outdoor entertainment park» (Розважальний парк на відкритому повітрі)

«Outdoor entertainment park» включає: майданчик для Стрітболу, огороджений футбольний майданчик, майданчик для занять «Workout», стіл для настільного тенісу та спортивно-ігровий майданчик для дітей.

Юрій Васильович Опанюк

987 100

Завантажити

32

«Літературний дворик» (Громадський простір для змістовного дозвілля на свіжому повітрі)

Даний проект має соціально-естетичне значення і відповідає основним пріоритетам розвитку міста Житомира. Бібліотека має стати центром, який би став «родзинкою» міста та органічно вписувався б в архітектурно - дизайнерський ландшафт та громадський простір міста. Саме тому питання зовнішньої привабливості та дизайну книгозбірні має для нас велике значення.

Лариса Петрівна Харчук

999 000

Завантажити

33

"Бібліоняня" - дитячі кімнати в міських бібліотеках (або "Поки мами читають")

Бібліоняня - це чудова ігрова кімната, зона для творчості і рухливих ігор, де діти можуть дружити, спілкуватись, розвивати творчі здібності, а батьки займатись за своїми інтересами.

Лариса Петрівна Харчук

981 126

Завантажити

34

Твій шлях до бібліотеки

Проект "Твій шлях до бібліотеки" це чудова можливість зробити впізнаваною бібліотеку, покращити її зовнішній вигляд та зробити зручний, гарний шлях для відвідувачів бібліотеки та жителів мікрорайону.

Лариса Петрівна Харчук

994 000

Завантажити

35

Настінний розпис пам’яті Героїв Небесної Сотні (майдан С. П. Корольова).

Для вшанування пам’яті про славний подвиг патріотів минулих, сучасних та майбутніх поколінь, зробити розпис фасаду будівлі Житомирської Обласної Ради (Майдан С.П. Корольова), присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Сергій Олександрович Носок

105 000

Завантажити

36

Веслування – візитівка Житомира

Сприяння розвитку веслування на човнах «Дракон» в Житомирі. Відродження традицій з веслування у місті.

Сергій Вікторович Савицький

950 000

 

37

Міні-музей під відкритим небом «Справжній несправжній зоопарк» 0+

Шодуарівський парк є одним з найулюбленіших місць для сімейного відпочинку у Житомирі. Але йому не вистачає місць для відвідування найменшими дітьми. Також це проблема і всього міста. Тому у даному проекті пропонується облаштувати унікальний міні-музей під відкритим небом «Справжній несправжній зоопарк», в якому будуть розміщені 20 скульптур диких тварин, максимально схожих на справжніх.

Юлія Валеріївна Острогляд

662 400

Завантажити

38

Благоустрій Яру неподалік Клосовського,10

Оновлений Яр – це місце, для комфортного відпочинку жителів Житомира. Місце, де панує чистота та порядок – доглянуті дерева, висаджені квіти, фонарі, які освітлюють ділянку Яру. Благоустрій буде проводитися поетапно, так як на реконструкцію всього Яру потрібні великі кошти. На території буде заборона на вживання слабоалкогольних і алкогольних напоїв.

Анна Ігорівна Мазяр

987 304

Завантажити

39

Спортивно-ігровий майданчик "Дитяча мрія" по вул. Небесної Сотні,35/21 б

У багатоповерховому будинку, який знаходиться по вул. Небесної Сотні,35/21Б, проживають сім"ї з дітьми. У звязку з відсутністю дитячого майданчику та зони відпочинку у дворі даного будинку дітям доводиться шукати інші віддалені місця для свого дозвілля. Діти виростають не маючи жодної забавки у власному дворі. Жителі нашого будинку дуже потребують спортивно-ігрового майданчика.

Аліна Йосипівна Халімовська

465 500

Завантажити

40

Затишне подвір’я по вул. Перемоги 3

Багатоповерховий будинок по вул. Перемоги 3 мріє створити подвір'я, в якому буде приємно і комфортно проводити свій вільний час. Планується встановлення зручних лавочок, нової плитки, дитячого ігрового спортивного майданчику з метою гармонійного розвитку дітей, організації дозвілля, залучення до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя

Маріанна Германівна Табакаєва

996 750

Завантажити

41

Музична школа – симфонія дитячих мрій

Мистецька освіта – це засіб, який сприяє розвитку людських ресурсів, необхідних для використання їх цінного культурного капіталу. Охайна, гарно відремонтована музична школа – симфонія дитячих мрій.

Валентина Степанівна Колесник

990 000

Завантажити

42

Створення культурно-освітнього хабу CONCRETE

Хаб CONCRETE - це експериментальний публічний простір та затишне, камерне місце, де можна було б проводити освітні та культурні заходи серед однодумців та поціновувачів сучасного та класичного мистецтва.

Владислав Олегович Малиновський

996 845

Завантажити

43

Спорт -Орієнтир

Майданчик необхідний для навчання просторовій орієнтації незрячих. Створення місця для відпочинку та зайняття спортом для здорових дітей та дорослих.

Леся Валеріївна Маліновська

354 368

Завантажити

44

Безпечне дозвілля

Проект має створити максимально комфортні умови для відпочинку та проведення вільного часу жителів міста

Леся Валеріївна Маліновська

656 700

Завантажити

46

Сквер на Богунії «Лісовичок».

Локація для інтелектуального відпочинку та проведення змістовного дозвілля на свіжому повітрі.

Олена Леонтіївна Сидорова

610 000

Завантажити

47

Фестиваль "Світло серед Дерев 2018"

Перший справжній фестиваль міста Житомира з топовими артистами України та світу, направлений на популяризацію здорового образу життя, розвитку культури, освіченості мешканців та гостей міста та туристичної привабливості міста.

Владислав Олегович Малиновський

997 810

Завантажити

48

Як позбавитися сміття в Житомирі? Зробити сміття товаром!

Побудувати альтернативне сміттєзвалище, на якому той, хто привезе сміття, після його зважування отримає за це кошти. Кожен житомирянин платить за сміття безпосередньо на сміттєзвалище, а не - посереднику. Кожен житомирянин, який займається роздільним збором сміття, зможе повернути переплачені за його вивіз кошти у випадку, якщо він вивіз сміття менше встановлених норм.

Ольга Миколаївна Яковлева

1 000 000

Завантажити

49

Заміна та вирівнювання з проїзною частиною каналізаційних люків

Однією з особливостей нашого міста є наявність великої кількості каналізаційних люків на дорогах. Більшість люків є непридатними через свій знос, ломаються кришки люків, а також майже всі вони просіли, що завдає проблематики автомобілістам, адже машини виїзджають на зустрічну смугу задля їх об"їзду чим ствоюють небезпечну ситуацію, як для себе, так і для пішоходів.

Дмитро Вадимович Савіцький

990 000

Завантажити

50

СКЕЙТ ПАРК "УКРАЇНА"

Екстримальні види спорту зараз дуже популярні серед молоді, субкультура розвивається і це позитивно впливає на здоров'я молодого покоління. Але на жаль, в Житомирі взагалі відсутній хоча б один парк для екстримальних видів спорту.

Владислав Олегович Малиновський

918 000

Завантажити

51

Пляжний волейбол - в центрі міста!

Розмістити волейбольний майданчик для занять пляжним волейболом на вільному місці між вул. Рильського, 9 та вул. Кафедральна, 12. В цьому місці відсутні житлові будинки, місця для здорового відпочинку молоді також немає.

Ольга Миколаївна Яковлева

200 000

Завантажити

52

Фестиваль снобачень житомирян. Захід з тлумачення сновидінь.

Кожної суботи та неділі з 16 до 19 години житомиряни збиратимуться на вул. Михайлівській. Під час зустрічей вони спілкуватимуться та тлумачитимуть свої сни.

Ольга Миколаївна Яковлева

150 000

Завантажити

53

Зимовий SKI парк

У місті майже відсутні активні зимові види відпочинку. Пропозиція включає створення трас як для бігових лиж, так і для початківців у гірських лижах\сноубордингу а також для сноутюбінгу. Також влітку простір може використовуватись для екстремальний велосипедистів (МТВ та інших).

Павло Олексійович Калач

999 999

Завантажити

54

Молодіжний простір "Кругозор"

Створити платформу (майданчик) для художньої самореалізації молоді у занедбаній будівлі танцювального майданчику "Клітка" КП "Парк"

Кирило Ігорович Бень

900 000

Завантажити

55

Дитячі ігрові майданчики

Встановлення дитячих ігрових спортивних майданчиків у дворах багатоповерхових будинків за адресами: вул. Перемоги 3, вул. Покровська 20А, м-н Соборний 3/2, вул. Театральна 9/5, вул. Велика Бердичівська 28/1, вул. Пушкінська 25.

Маріанна Германівна Табакаєва

999 997

Завантажити

56

Наші діти – наше майбутнє

Проект передбачає розширення та поглиблення системи виховання учнів на основі християнських принципів.

Євген Романович Шевчук

999 900

Завантажити

57

ПАМ’ЯТНИК «ПАРА» – ЖИТТЯ ПОЧИНАЄТЬСЯ З ЛЮБОВІ» НА СОБОРНОМУ МАЙДАНІ

Пам’ятник стане візитівкою міста і вирішить трирічну проблему по благоустрою площі. Архітектурний пам’ятник передаватиме, що життя починається з любові, зі створення сім’ї, любові до Творця, до Всесвіту, до своєї планети Землі, до своєї країни, до своєї родини, до всього людства, до всього існуючого.

Оксана Василівна Довбня

1 000 000

Завантажити

58

Європейські електронні табло прогнозування транспорту на зупинках

За прикладом європейських міст проектом передбачається встановлення електронних табло автоматичного прогнозування часу приїзду громадського транспорту на зупинках. Крім прогнозування табло також міститимуть цифровий годинник, USB-підзарядки для мобільних пристроїв, "тривожну" кнопку із двостороннім голосовим зв'язком, камеру відеоспостереження та роздаватиме безкоштовний Wi-Fi для очікуючих.

Владислав Григорович Пучич

987 000

Завантажити

59

Парк-заповідник:"Житомир 1100" із підземеллями Юридики Ієзуїтської.

Відтворити історичну спадщину Житомира і житомирян на Замковій Горі, з якої витоком зародилося наше древнє місто серед інших міст України та Європи.

Владислав Володимирович Бялецький

999 000

Завантажити

60

Дитячий майданчик по вул. Хлібній-С.Бандери

Повна реконструкція прибудинкової території по вулиці Хлібній - С. Бандери, встановлення сучасного розвиваючого дитячого майданчика з метою залучення до активного розвитку молоді та відпочинку людей похилого віку.

Микола Анатолійович Турко

473 902

Завантажити

61

Капітальний ремонт та обладнення БК УТОГ м. Житомир

На даній час БК УТОГ в занедбаному стані: підлога прогнила, актова зала потребує обновлення стін, фарбування теслярських робіт, нового оздоблення, освітлення сцени і зали. Потрібне нове меблювання зали та сцени. Одяг сцени. Потрібні дизайнерські розробки по облаштуванню БК УТОГ та впорядкування території навколо.

Галина Олександрівна Орлюк

986 167

Завантажити

62

Житомир - не смітник! (Вокзальна, Мар'янівка

Проектом передбачається продовження започаткованого нами проекту по роздільному сміттєзбиранню у Житомирі, який у 2016 році одержав на голосуванні 4 місце серед 11 проектів-фіналістів.

Ірина Миколаївна Мороз

997 500

Завантажити

63

Житомир - не смітник! (Корбутівка, Мальованка).

Проектом передбачається розширення на території усього міста започаткованого нами проекту по роздільному сміттєзбиранню в Житомирі, який у 2016 році одержав на голосуванні 4 місце серед 11 проектів-фіналістів.

Ірина Миколаївна Мороз

929 000

Завантажити

64

Житомир - не смітник! (Богунія, район "Хмільники", Крошня).

Проектом передбачається розширення на території усього міста започаткованого нами проекту по роздільному сміттєзбиранню в Житомирі, який у 2016 році одержав на голосуванні 4 місце серед 11 проектів-фіналістів.

Ірина Миколаївна Мороз

991 200

Завантажити

65

Житомир - не смітник! (Центр міста)

Проектом передбачається розширення на території усього міста започаткованого нами проекту по роздільному сміттєзбиранню в Житомирі, який у 2016 році одержав на голосуванні 4 місце серед 11 проектів-фіналістів.

Ірина Миколаївна Мороз

722 000

Завантажити

66

Житомир - не смітник! (КАТП 0628, житлові масиви

Проектом передбачається розширення на території усього міста започаткованого нами проекту по роздільному сміттєзбиранню в Житомирі, який у 2016 році одержав на голосуванні 4 місце серед 11 проектів-фіналістів.

Ірина Миколаївна Мороз

986 000

Завантажити

67

«Інтелектуальна мережа» - шахові клуби у міських бібліотеках

У місті не вистачає простору, де громадяни могли б інтелектуально проводити вільний час. Шахові клуби у бібліотеках міста компенсують дефіцит шахових гуртків для дітей та створять можливість для дорослих і, особливо, громадян пенсійного віку, можливість грати у шахи і спілкуватись з однодумцями.

Олена Володимирівна Харчишина

427 360

Завантажити

68

Капітальний ремонт фасаду будинку Готтесмана

Будинок Готтесмана знаходиться у самому серці міста Житомира. Навпроти- Житомирська Міська Рада. Нажаль, зараз цей будинок у занедбаному стані. Пропоную капітально відремонтувати фасад цього будинку, керуючись правилами архітектурної концепції міста.

Владислав Володимирович Панченко

1 000 000

Завантажити

69

Капітальний ремонт фасаду Прибуткового будинку (пам'ятка архітектури)

Прибутковий будинок є пам'яткою архітектури місцевого значення. Нажаль зараз він в аварійному стані та потребує негайного капітального ремонту, так як стає загрозою для життя людей.

Владислав Володимирович Панченко

1 000 000

Завантажити

70

ЖИТОМИР - МІСТО СПОРТУ

Облаштування спортивного ігрового майданчику за адресою вул. Київська 59, Київська 63 та Київська 61

Алла Анатоліївна Кужилюк

999 800

Завантажити

71

Капітальний ремонт фасаду Універмагу

Центральний Універмаг- візитівка міста Житомир і пам'ятка архітектури. Фасад Універмагу став занедбаним після використання його для вивішування різного роду реклами.

Владислав Володимирович Панченко

1 000 000

Завантажити

72

Створення простору для проведення масових заходів

У Житомирі, а саме під пішохідним мостом є простір, який не використовується, але в якого є потенціал до використання для проведення масових заходів (фестивалів, концертів і т. п.).

Владислав Володимирович Панченко

1 000 000

Завантажити

74

Герби України та Житомира на Соборній площі

Проектом планується розміщення на головній алеї у центрі Житомира поряд із Соборною площею та площею Перемоги двох великих 4-х метрових кованих Гербів та прапорів України і Житомира із точковим освітленням.

Віталій Вікторович Сівко

980 000

Завантажити

75

Екосквер на Старому бульварі

Створення екоскверу як інструменту облагородження та озеленення міста, використання його як місця для соціальної активності (проведення майстер-класів, зустрічей, обговорень), популяризації їдей розвитку альтернативної енергетики.

Олег Васильович Скидан

485 993

Завантажити

76

Сонячна система підігріву води в душових кабінах Гідропарку

Сонячний коллектор підігріву води з використанням сонячного випромінювання.

Сергій Васильович Бутрік

32 817

Завантажити

77

Олімпійські надії Житомира

Надати можливостей самореалізації мешканцям Житомира у Олімпійському виді спорту. Молодь Житомира буде залучена до лав спортсменів лучників. З’явиться позитивний імідж Житомира як спортивного міста з багатою спортивною історією. Залучення нових туристів за рахунок проведення спортивних заходів у м. Житомирі.

Олександр Сергійович Большаков

999 000

Завантажити

78

Мрія дитинства

Новий громадський простір планується на Мальованці - на розі вулиць Троянівської та Радивилівської. Реалізація проекту «Мрія дитинства» забезпечить мікрорайон Мальованка сучасним громадським простором для дітей і дорослих.

Юлія Борисівна Петренко

778 700

Завантажити

79

Алея Слави

Створити привабливий сучасний вигляд біля Монументу Слави

Юлія Борисівна Петренко

119 000

Завантажити

80

Перевірка дощових (зливових) каналізаційних мереж міста.

Активізація будівництва суттєво збільшує ризики незаконних "врізок" громадян та підприємств до дощових каналізаційних мереж, що спричинює значну шкоду річкам та погіршує екологічну ситуацію в місті. Пропоную провести аудит та перевірку всіх мереж дощових каналізацій міста та ліквідувати місця незаконних приєднань.

Анатолій Васильович Добринський

1 000 000

Завантажити

81

"Алея Козацького духу"

Пропонуємо пам'ятник - стелу пам'яті козацького духу - облаштувати (переробити) барельєфами з зображенням козака і сучасного воїна. Має бути список загиблих воїнів – житомирян. На алеї можна проводити тематичні – патріотичні заходи, зібрання, у подальшому розширюючи інсталяції, додаючи нових елементів слави козацького духу.

Наталія Федорівна Ожегова

1 000 000

Завантажити

82

Туалет на Михайлівській

Відсутність громадської вбиральні в центрі міста

Юлія Борисівна Петренко

1 000 000

Завантажити

83

Ігровий та спортивний простір "Активний відпочинок на Мар'янівці"

Будівництво ігрового та спортивного майданчиків, де діти всього мікрорайону зможуть проводити дозвілля разом з батьками. Встановлення вуличних тренажерів, для занять підлітків і дорослих, дасть змогу залучити молодь до занять спортом та культивувати здоровий спосіб життя.

Олена Юріївна Ничипорчук

984 300

Завантажити

84

"Дивосвіт" - парк розваг та відпочинку на Крошні

Даним проектом передбачається відновлення зеленої зони та приведення до нормального стану так званого “болота”, а в дійсності колишнього глиняного кар'єру у самісінькому густонаселеному мікрорайоні Крошня.

Віктор Володимирович Бахуринський

1 000 000

Завантажити

85

Затишний двір – сусідам повір!

Прибудинкова територія довкола будинку № 46-а по вул. Корольова, перебуває у частково занедбаному стані і потребує поліпшення та впорядкування публічного простору, а також формування декількох різноспрямованих зон. Реалізація даного проекту дасть можливість суттєво вдосконалити та систематизувати прибудинкову територію і згуртувати мешканців будинку, сприятиме їх дозвіллю та дозвіллю дітей.

Сергій Вікторович Касянчук

678 658

Завантажити

86

Скульптурний монумент-образ засновнику Житомира 884 року - "Животомиру".

Метою проекту відтворити первинне Житомира на Замковій Горі в образі першого поселенця, з роду і образу якого засвідчився у 884 році перед руським варягом Олегом (на прізвисько Віщий), і проголошенною ним Руссю раннє Поліське поселення пращурів житомирян.

Владислав Володимирович Бялецький

999 000

Завантажити

87

Мультиспортивний майданчик біля ЗОШ № 28 та № 16

Будівництво мультиспортивного майданчику на Крошні - є комплексним вирішенням існуючої проблеми. Реалізація даного проекту створить сприятливі умови для розвитку фізичних здібностей дітей та дорослих, а також сприятиме найкращою пропагандою здорового способу життя.

Антон Юрійович Ракович

1 000 000

Завантажити

88

«ВІД МРІЙ ДО РЕАЛІЙ» Спортивно - ігровий майданчик

Перетворення прибудинкової території та занедбаної території за адресою вул. Гагаріна на озеленену територію з роликовою доріжкою для дітей в літній період та облаштування ковзанки в зимовий період. На даній земельній ділянці планується розміщення спортивного обладнання та бігових доріжок для катання на роликах та скейт – бордах.

Валерій Леонтійович Шевчук

981 400

Завантажити

89

Дитячий майданчик " Щасливе дитинство"

Влаштування зони відпочинку для дітей та їхніх батьків. Зробити комфортні умови відпчинку та облаштувати прилеглу територію .

Сергій Анатолійович Маковський

901 505

Завантажити

90

Молодіжний центр розвитку

Розвиток України як демократичної країни та втіленням процесів децентралізації та партисипації дуже важливо зосередити на аспекті комунікацій та підвищення довіри. Одним із рішень може бути створення Хаб центру, що дасть креативну зону для діалогу між різними особами громадськості.

Вікторія Олександрівна Рошко

712 430

Завантажити

91

Інформативний мурал

Створення візуально-інформативного муралу, що ознайомить та доведе до відома громадян міста про сучасні енергозбережувальні технології, а також зацікавить у вирішенні цих проблем через заощадження коштів громадян.

Кирило Ігорович Бень

7 686

Завантажити

92

Багатофункціональний спортивний майданчик

Спортивний майданчик з багатофункціональним покриттям для гри у баскетбол,волейбол,мініфутбол.

Сергій Анатолійович Маковський

953 870

Завантажити

93

Фестиваль АрТерапія

Щорічний благодійно-мистецький фестиваль «АрТерапія» - це серія культурно-освітніх заходів та акцій в м. Житомирі. За час підготовки до заходу та безпосередньо з моменту його відкриття створення розгалуженої системи проектів в галузі культури та мистецтва, спрямованих на розвиток творчого потенціалу молоді міста.

Юлія Михайлівна Закаржевська

84 278

Завантажити

94

ЩАСЛИВЕ ДИТИНСТВО

Облаштування ігрових локацій для дітей за адресами Проспект Миру 19, Проспект Миру 21, Проспект Миру 23, вул. Клосовського 10 б, проспект Миру 17

Ганна Володимирівна Пахомова

998 740

Завантажити

95

Злови маршрутника на порушенні - отримай проїзний на місяць!

Ідея-залучити житомирян до контролю якості перевезень у маршрутках. Через брак ресурсів влада не може проконтролювати кожного перевізника і кожного окремого водія. А люди, які щодня користуються громадським транспортом, можуть! Зафіксуй грубе правопорушення на камеру свого смартфону, надішли на нашу пошту та отримай місячний проїзний на тролейбус!

Юлія Сергіївна Чепюк

36 526

Завантажити

96

Драгонбот в Житомирі. «Усі різні, усі рівні!»

Залучення до занять драгонботом дітей шкіл м. Житомира та дітей з особливими потребами, що навчаються в спеціалізованих навчальних закладах

Юрій Валерійович Бардашеський

692 000

Завантажити

97

Поєднання парку активного відпочинку та велодоріжки з максютова до парку

Катание на велосипеде, пробежки, семей проводить активный отдых, ярмарки и экскурсии Сделать Музей, сельскую деревню 18-19 века Выставка музей военной техники. Прогулки на лошадях, Мини Зоопарк, футбольные поле, волейбольные площадки, спортивную площадку, детские площадки, лазить по скалам, канатную дорожку на деревьях, прокат велосипедов Мосты через реку, зона отдыха, приготовление гриля

Шапран Михайлович Сергій

999 999

Завантажити

98

Сквер героїв на місці АТБ

У Житомирі на на місці будівництва скандального супермаркету АТБ ми хочемо побудувати «Сквер героїв». Архітектори, скульптори та дизайнери з Житомира та Києва планують створити на перехресті вулиць Київскої та Театральної сквер з фонтаном, дитячим майданчиком та зоною відпочинку.

Юлія Сергіївна Чепюк

900 000

Завантажити

99

Cпортивний майданчик "Мальованка"

Заохочення молоді та дорослих до спортивного способу життя, зміцнення здоров'я, розвитку сили і стійкості, а також для формування та підтримки спортивної статури.

Наталія Федорівна Ожегова

940 793

Завантажити

100

Спортивний простір «Польовий»

Між будинками на перехресті вулиць Космонавтів та Ціолковського знаходиться старий та зруйнований спортивний майданчик. Спортивного простору на Польовій мало, а тренажерні зали та клуби заповнені та дорогі. Пропонуємо на місці старого майданчику побудувати футбольне поле із штучним покриттям, а навколо розмістити спортивні агрегати для дітей, молоді та літніх житомирян.

Дмитро Віталійович Клименко

999 000

Завантажити

101

Комфорт для всіх

Проект має створити комфортні умови відпочинку, для жителів будинку, та міста. Особливо дітей.

Юлія Володимирівна Сиротюк

748 857

Завантажити

102

Загальнодоступний, різновіковий , багатофункціональний спортивно-оздоровчий комплекс

Реконструкція спортивного майданчика у подвір’ї багатоповерхових будинків за адресою : вул.Гагаріна б.5,б.7, вул.Івана Мазепи б.3, б.3а, б.1. та облаштування дитячого майданчика. Дана територія є місцем активного відпочинку дітей та дорослих.

Оксана Андріївна Плис

997 410

Завантажити

103

Здорове навчання – здорове дозвілля

На території Житомирського міського колегіуму за адресою вул. Івана Мазепи, 18 знаходиться спортивний майданчик, збудований ще 23 роки тому. Мікрорайон колегіуму густо населений і дуже потребує місця, де буде зручно проводити фізкультурне оздоровлення й дозвілля. Таким чином, відновивши спортивний майданчик та створивши навколо нього зону дозвілля, ми надаємо можливість не лише учням повноцінно займатись на уроках фізичної культури, а й всім категоріям населення фізично розвиватись й проводити культурне дозвілля в позаурочний час.

Надія Миколаївна Стойкова

991 945

Завантажити