Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Житомирська міська рада оголошує результати конкурсу на визначення суб’єктів оціночної діяльності на проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, який відбувся 31.03.2017 року

11.04.2017

Житомирська міська рада оголошує результати конкурсу на визначення суб’єктів оціночної діяльності на проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, який відбувся 31.03.2017 року:

1. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,1366  га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Сергія Параджанова, 52.

Переможець конкурсу – ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг».

2. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,1571 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Промислова, 22.

Переможець конкурсу – ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг».

3. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,3666 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Транспортна, 8.

Переможець конкурсу – ФОП Лапкіна Т.В.

4. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0159 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, майдан Житній ринок, 3.

Переможець конкурсу – ФОП Лапкіна Т.В.

5. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0322 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 9.

Переможець конкурсу – ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг».

6. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0348 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м. Житомир, вул. Івана Мазепи, 36.

Переможець конкурсу – ФОП Лапкіна Т.В.

7. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 1,7506 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Адреса об’єкта: м.Житомир, вул. Сергія Параджанова, 85-б.

Переможець конкурсу – ТОВ «ЗемЮрКонсалтинг».

8. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,0115 га, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

Адреса об’єкта: м.Житомир, вул. Лесі Українки, 59.

Переможець конкурсу – ФОП Лапкіна Т.В.

9. Назва об’єкта: земельна ділянка несільськогосподарського призначення, площею 0,6859 га, для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Адреса об’єкта: м.Житомир, вул. Бялика, 10.

Переможець конкурсу – ФОП Лапкіна Т.В.