Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі триває будівництво вуличного сценічного майданчику «Натхнення» на Бульварі Польському

01.04.2019
У Житомирі триває будівництво вуличного сценічного майданчику «Натхнення» на Бульварі Польському

У рамках проекту Бюджет участі триває будівництво вуличного сценічного майданчику «Натхнення» на Бульварі Польському. Проектом передбачено будівництво сценічного майданчику під відкритим небом, який сприятиме розвитку мистецтва та наук.

Роботи з реконструкції проходять згідно запланованих графіків. На сьогоднішній день підрядником ТОВ УК "Комфорт-Буд" виконано такі роботи:

  • завершено роботи з улаштування фундаментів;
  • зведено стіни;
  • змонтовані металеві балки покриття;
  • улаштовані металеві прогони під решетування покрівлі;
  • виконується штукатурення стін сценічного майданчику.

З усією інформацією щодо проекту «Вуличний сценічний майданчик «Натхнення» на Бульварі Польському»: описом проекту, звітними матеріалами, документами щодо реалізації можна ознайомитися https://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=2968

Нагадаємо, що у минулому році в рамках Бюджету участі було реалізовано ряд проектів. Зокрема організовано безкоштовне навчання гри у шахи у міських бібліотекахзбудовано дитячий ігровий майданчик біля школи № 10, спортивні майданчики біля шкіл № 16, 28 та міського колегіумупроведено комплексну термосанацію музичної школи № 3у парку культури та відпочинку встановлено альтанку для підзарядки мобільних пристроївна зупинках встановлено табло прогнозування транспорту.