Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Проводяться тестові випробування системи вуличного відеоспостереження в мікрорайоні Маликова: «Раді Вас бачити»

27.09.2019
Проводяться тестові випробування системи вуличного відеоспостереження в мікрорайоні Маликова: «Раді Вас бачити»

На даний час завершується реалізація проєкту-переможця бюджету участі м. Житомира «Вуличне відеоспостереження в мікрорайоні Маликова: «Раді Вас бачити», який переміг на загальноміському голосуванні у 2018 році.

Відповідно до технічного завдання система відеоспостереження має забезпечити цілодобове спостереження та контроль за місцями в’їзду-виїзду автомобільного транспорту до (з) мікрорайону, об’єктами інфраструктури, зонами відпочинку та прилеглою територію до багатоповерхових будинків.

Всього в мікрорайоні встановлено 41 сучасну камеру відеоспостереження, з яких 6 спеціалізованих камер виконують функцію  автоматичного розпізнавання номерів транспортних засобів та 4 – візуальної ідентифікації обличь людей.

Для інтеграції системи відеоспостереження мікрорайону Маликова з міською системою відеоспостереження прокладена окрема магістральна волоконно-оптична лінія зв’язку до КП «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради, де оператори забезпечуватимуть цілодобовий моніторинг ситуації в мікрорайоні.

Також доступ до системи буде наданий підрозділам Національної поліції України та іншим службам оперативного реагування.

Крім цього, обладнання системи забезпечує запис та зберігання відеоінформації в архіві протягом 30 діб.

Після тестової апробації системи, рішенням виконавчого комітету міської ради, система буде прийнята в експлуатацію та забезпечить відеоконтроль дотримання громадського порядку, збереження нових інфраструктурних об’єктів та безпечні умови для мешканців та гостей мікрорайону.