Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Проєкт бюджету участі «Вуличне відеоспостереження в мікрорайоні Маликова: «Раді Вас бачити» повністю реалізований

06.11.2019

Сьогодні, 6 листопада, на засіданні виконавчого комітету члени виконавчого комітету погодили рішення щодо передачі на балансоутримування проєкту «Вуличне відеоспостереження в мікрорайоні Маликова: «Раді Вас бачити»  на комунальне підприємство «Міський інформаційний центр» та підключення його до загальноміської системи відеоспостереження. Даний проєкт переміг на загальноміському голосуванні в рамках Бюджету участі у 2018 році.

«Встановлено 41 од. вуличних вандалозахисних ІР-камер, з них на об’єктах: дитячий майданчик, спортивний майданчик, літній театр, інтерактивна бібліотека «Велесова книга», прибудинкова територія будинків за адресами вул. Маликова 8, 12, 14, 16, 26, 28, 30, 32, бульвар Польский 12, 13, 14, 15, 16, 18 - 29 стаціонарних оглядових камер; бульвар Польский – 2 роботизовані камери;  4 стаціонарні камери з функцією детекції обличчя; 6 стаціонарних камер для визначення номерних знаків транспортних засобів», - наголосив Микола Дідківський, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради.

Відповідно до технічного завдання система відеоспостереження має цілодобове спостереження та контроль за місцями в’їзду-виїзду автомобільного транспорту до (з) мікрорайону, об’єктами інфраструктури, зонами відпочинку та прилеглою територію до багатоповерхових будинків.

Для інтеграції системи вуличного відеоспостереження мікрорайону Маликова з існуючою системою відеоспостереження міста в межах реалізації проєкту прокладена магістральна волоконно-оптична лінія зв’язку  (броньований оптичний кабель, кількість волокон – 4) до КП « Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради. Забезпечений запис відеоінформації  ІР-камер в архів – не менше 30 днів.

Також доступ до системи наданий підрозділам Національної поліції України та іншим службам оперативного реагування.

Документи

Презентація