Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Співробітництво Житомирської міської ради та Антикорупційної ініціативи ЄС: міжнародні експерти оцінюють діяльність

19.01.2022
Співробітництво  Житомирської міської ради та Антикорупційної ініціативи ЄС:  міжнародні експерти оцінюють діяльність

19 січня Житомирську міську раду відвідали експерти проміжної оціночної місії ЄС Слаґана Тасева, Лонда Есадзе та Юрій Чумак, які зустрілися з керівництвом міста, посадовими особами міської ради та представниками громадськості. Мета візиту -  оцінка досягнень, результативності та ефективності співробітництва між міською радою та Антикорупційною ініціативою ЄС в Україні у другій фазі проєкту «Міста Доброчесності».

У ході зустрічі обговорили актуальність, поточний стан реалізації таких інструментів доброчесності, як Офіційний геопортал Житомирської міської ради; План Доброчесності Житомирської міської територіальної громади на 2020–2022 роки.

Також обговорили подальшу співпрацю у Другій фазі проєкту, зокрема розробку та впровадження Електронної приймальні міської ради, проведення оцінки доброчесності комунального підприємства «Лікарня №1».

Нагадаємо, що співпраця стала можливою завдяки підписанню 23 липня 2018 року Меморандуму про взаєморозуміння з Антикорупційною Ініціативою Європейського Союзу (EUACI)