Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Про перевірку мобільними групами суб’єктів господарювання

Про перевірку мобільними групами суб’єктів господарювання

Станом на 7 квітня 2020 року мобільною групою виконавчого комітету міської ради здійснювалась перевірка роботи (припинення) роботи суб’єктами господарювання у відповідності до отриманих звернень та телефонних дзвінків. Перевірено 12 субєктів господарювання по вул. Параджанова, 60, Народицька, 17, Михайла Грушевського, 36. Грубих порушень не виявлено. Разом з тим додатково перевірено порядок організації протиепідемічних заходів в 27 суб’єктах господарювання, які мають законодавчі підстави продовжувати свою діяльність.

Також перевірено 23 одиниці транспортних засобів.

Мобільними групами Муніципальної інспекції міської ради проводилась перевірка та здійснювався контроль за виконанням 102 суб’єктами господарювання вимог обмежувальних карантинних заходів. Також забезпечено роботу по недопущенню стихійної торгівлі на території Корольовського району м. Житомира.

Мобільною групою Богунської районної ради міста Житомира проведено перевірку виконання протиепідемічних заходів 20 суб’єкта розміщених на території Богунського району.

Мобільними групами КП «Інспекція благоустрою» міської ради проконтрольовано 30 об’єктів.

Під час здійснення контролю фактів грубих порушень режиму карантину виявлено не було.

Проводиться роз’яснювальна робота серед працюючих субєктів господарювання щодо правил дотримання карантину та виконання протиепідемічних заходів.