Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Корисні посилання на електронні сервіси

29.07.2021
Корисні посилання на електронні сервіси

Отримуйте послуги онлайн!

«Дія»

Державні послуги онлайн:

https://diia.gov.ua/

 

Через цей кабінет фізичні та юридичні особи можуть надавати податкову звітність, листуватися з податковими органами, отримувати актуальну інформацію про стан розрахунків з бюджетом тощо.

Щоб оформити замовлення через Публічну кадастрову карту, треба лише вибрати потрібну земельну ділянку, пройти електронну ідентифікацію, заповнити запит і, якщо послуга платна, оплатити її вартість онлайн. Зокрема, доступними є такі е-послуги:

— витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Це одна з найбільш запитуваних адміністративних послуг в е-формі. Заявник може отриматиелектронний примірник витягу та забрати виготовлений витяг у найближчому вибраному ЦНАП;

— витяг про нормативну грошову оцінку землі;

— інформація про право власності та речові права на земельну ділянку.

На цьому порталі є можливість ознайомитися з електронною пенсійною справою, отримати дані з Реєстру застрахованих осіб, звернутися до органів Пенсійного фонду України тощо.

  • Портал електронних сервісів Мін’юсту (платформа «Онлайн-будинок юстиції»): https://online.minjust.gov.ua

Замовникам пропонуються окремі е-послуги з реєстрації бізнесу та громадських організацій, отримання документів з державних реєстрів Міністерства юстиції України; повторна видача документів тощо. Мін’юст також організував функціонування вебпорталу «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану» (https://dracs.minjust.gov.ua), через який громадяни можуть подати заяву для отримання відповідної послуги (крім державної реєстрації народження та смерті, де є можливість лише попереднього запису на приймання) із застосуванням КЕП фізичної особи або без його застосування з обов’язковим підписанням заяви після її подання у відділі ДРАЦС.

Через цей кабінет доступними є електронні сервіси Головного сервісного центру Міністерства внутрішніх справ України, зокрема щодо індивідуальних номерних знаків, уточнення даних у реєстрі посвідчень водіїв, уточнення даних у реєстрі свідоцтв про реєстрацію транспортного засобу, відновлення та обміну посвідчення водія. Також на цьому сервісі можливо отримати довідку про відсутність судимості.

Через цей вебресурс заявники мають можливість подати документи на призначення житлової субсидії.

  • Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України:https://e-eco.gov.ua

Через цей вебресурс заявники мають можливість подати Деклараціюпро утворення відходів

  • Державне агентство водних ресурсів України: 

https://e-services.davr.gov.ua

Процес отримання дозволу на спецводокористування став значно простіше, адже тепер його можна отримати повністю в електронний спосіб. Для цього достатньо натиснути кнопку «отримати» та заповнити відповідні інтерактивні форми.

  • Державна служба України з питань праці: https://my.gov.ua/info/service/online-2/5085/details

Через цей вебресурс заявники мають можливість подати на реєстрацію декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці

  • Державна служба України з надзвичайних ситуацій: 
Декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки суб’єкти господарювання мають можливість подавати  в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг (https://poslugy.gov.ua/), у тому числі через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС ((https://e-services.dsns.gov.ua/)