Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

У Житомирі продовжуються перевірки виконання плану протиепідемічних заходів

16.03.2020
У Житомирі продовжуються перевірки виконання плану протиепідемічних заходів

Мобільна група  Оперативного  штабу із питань запобігання занесенню та поширенню  COVID-19  сьогодні, 16 березня, відвідала АТ «Житомирський маслозавод» («Рудь») та ТРЦ «Глобал UA».

У рамках моніторингового візиту перевірили, яким чином зазначені організації виконують Місцевий план протиепідемічних заходів та рішення виконавчого комітету «Про введення обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Житомирської міської об'єднаної територіальної громади» зі змінами.

Представник Мобільної групи, заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Олександр Куліковський зазначив: «Звертається увага на те, яким чином  підприємствами організовані  дезінфекційні заходи та вологе прибирання у приміщеннях, чи є у наявності спеціальний маркований інвентар,  засоби дезінфекції та графіки прибирань тощо. А головне: чи поінформовано працівників про важливість профілактичних протиепідемічних заходів та як організовано роботу із відстеження стану здоров’я працівників та допуску їх до роботи».

Нагадаємо, з 12 березня до 3 квітня 2020 року на усій території України установлено карантин. Таку Постанову було прийнято 11 березня Кабінетом Міністрів України (https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zapobigannya-poshim110320rennyu-na-teritoriyi-ukrayini-koronavirusu-covid-19).

Обмежувальні профілактичні заходи щодо запобігання занесенню і поширенню COVID -19 введено і у Житомирській міській ОТГ  (https://zt-rada.gov.ua/?3398%5b0%5d=10492).

Про те які заходи допоможуть захиститися і запобігти поширенню інфекції читайте за посиланням: https://zt-rada.gov.ua/?3398[0]=10420