Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Мобільні групи перевірили суб’єкти господарювання

17.03.2020
Мобільні групи перевірили суб’єкти господарювання

В міській раді створено додаткові мобільні групи для здійснення дієвого контролю за виконанням посадовими особами заходів, передбачених у Місцевому плані організаційних, профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню СОVID-19 серед населення Житомирської міської об’єднаної територіальної громади.

Додаткові мобільні групи розпочали свою роботу з 10 години 16 березня 2020 року. Протягом минулого дня перевірено 115 суб’єктів господарювання та 32 одиниці транспортних засобів, які належать приватним перевізникам.

Аналіз роботи керівників суб’єктів господарювання по виконанню організаційних, профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню СОVID-19 свідчить про неналежний рівень виконання запропонованих заходів.

В багатьох перевірених підприємствах відсутні сучасні дезінфікуючі засоби. Організаційні та розпорядчі документи носять в основному формальний характер. Також недостатньо приділяється уваги щодо забезпечення працівників засобами особистої гігієни. Потребує покращення організація роботи щодо вологого прибирання та дезінфекції приміщень та санвузлів.

Краще організована робота стосовно розповсюдження інформаційно-довідкових матеріалів із проведенням профілактичних протиепідемічних заходів.

Представниками мобільних груп, які здійснювали моніторинг на території Богунського та Корольовського районів, проведено додаткове роз’яснення для посадових осіб про необхідність здійснювати обмежувально-профілактичні заходи щодо запобігання занесенню і поширенню COVID -19 у Житомирській міській об’єднаній територіальній громаді.

Робота мобільних груп продовжуватиметься і надалі.