Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Про розподіл коштів цільового фонду та розподіл державної субвенції – сьогоднішні бюджетні рішення виконкому

23.10.2020
Про розподіл коштів цільового фонду та розподіл державної субвенції – сьогоднішні бюджетні рішення виконкому

Благодійники надали кошти на реконструкцію території благоустрою скейтпарку та на встановлення дитячого майданчика. Про це йшлося  сьогодні на засіданні виконавчого комітету міської ради. Загальна сума - 715 тис. грн. Виконавчий комітет прийняв рішення про розподіл відповідних коштів цільового фонду.

«В бюджеті громади створено цільовий фонд, і одним із джерел наповнень цільового фонду є благодійні внески фізичних та юридичних осіб. Відповідно до цільового призначення, визначеного благодійником, ми маємо спрямувати ці кошти…», - говорить Діна Прохорчук, директорка департаменту бюджету міської ради.

Зазначено, що на сьогодні надійшли кошти  від двох юридичних осіб –  700 тис. грн  на реконструкцію території благоустрою скейтпарку, а також  15 тис. грн - на встановлення дитячого майданчика.

Кошти, надані благодійниками, зараховуються як співфінансування по зазначених об’єктах та отримують статус бюджетних.

Також виконавчим комітетом прийнято рішення про розподіл державної субвенції на загальну суму  3 млн 825 тис. грн. Ці кошти спрямують на видатки, пов’язані з лікуванням коронавірусної хвороби, -  на придбання кисню та на обладнання для укомплектування ліжкового фонду.