Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Виконком прийняв рішення про розподіл субвенції

23.02.2021
Виконком прийняв рішення про розподіл субвенції

Понад 554 тисяч гривень субвенції  надійшло до місцевого бюджету житомирської громади. Кошти на надання освітніх послуг виділено з  бюджету Оліївської сільської територіальної громади для відшкодування понесених витрат по наданню освітніх та виховних послуг дітям, які зареєстровані на території Оліївської ОТГ та відвідували загальноосвітні та дошкільні заклади Житомира у 2020 році.

 Провести розподіл субвенції  вирішено сьогодні, 23 лютого, під час позачергового засідання виконавчого комітету міської ради.

 «Відповідно до рішення Оліївської сільської ради передбачена додаткова субвенція на надання освітніх послуг у сумі 554 тисячі 290 гривень. Загальна сума зарахувань цього додаткового призначення становитиме 3 мільйони 418 гривень. На сьогодні надійшло 330 тисяч гривень», - розповідала директор департаменту бюджету і фінансів міської ради Діна Прохорчук.

 Міський голова Сергій Сухомлин відзначив, що ця сума є лише частиною коштів, що виділяються з місцевого бюджету для організації освітнього процесу для мешканців інших громад.

 «Ці 3 мільйони  - це 20-30 % від тих коштів, які ми використовуємо для надання освітніх послуг дітям цієї громади. Бо є ще позашкільна освіта, різноманітні гуртки тощо...  Дякую Оліївській ОТГ за підтримку своїх дітей…», - зазначив Сергій Сухомлин.