Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Засідання «регламентної» комісії відбулося в онлайн-форматі

11.03.2021
Засідання «регламентної» комісії відбулося в  онлайн-форматі

Депутати активно готуються до  чергової сесії міської ради: вивчають та обговорюють проєкти рішень. Так, сьогодні  відбулося засідання постійної комісії з питань депутатської діяльності, регламенту, дотримання законодавства під головуванням Олександра Черняховича.

Депутати заслухали начальницю управління сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірину Ковальчук щодо затвердження Меморандуму про співпрацю між Житомирською обласною держадміністрацією, Житомирською обласною та міською радами про підтримку розвитку футболу на 2021-2025 роки. «Метою співпраці Сторін є розвиток футболу в Житомирській міській територіальній громаді та Житомирській області, а також об’єднання зусиль органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, навчальних закладів, підприємств, установ, організацій усіх форм власності, громадських організацій для подальшого розвитку футболу, у тому числі професійного футбольного клубу «Полісся», який представляє Житомирську область у чемпіонаті України», - йдеться у проєкті документу.

Окрім того, присутні опрацювали пропозиції   щодо  змін та доповнень до міських цільових програм, що стосуються організації безпеки руху транспорту та пішоходів в Житомирській міський ОТГ на 2018-2023 роки та соціально-економічного і культурно розвитку території громади на 2021 рік.  Також директор департаменту бюджету та фінансів міської ради Діна Прохорчук поінформувала депутатів про результати виконання бюджетів за 2020 рік.

Під час засідання комісії було розглянуто близько 10 питань,  за результатами опрацювання яких виконавцям будуть направлені відповідні рекомендації.