Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Виконавчий комітет прийняв рішення про спрямування коштів на здійснення інклюзивного навчання та виплату соціальних допомог

07.04.2021
  Виконавчий комітет прийняв рішення про  спрямування коштів  на здійснення інклюзивного навчання  та виплату соціальних допомог

 Понад 509 тисяч гривень субвенції з державного бюджету буде направлено департаменту освіти міської ради для здійснення заходів з інклюзивної освіти. Відповідне рішення було прийнято виконавчим комітетом міської ради 07 квітня.

«Кошти у сумі 509 тисяч 358 гривень будуть спрямовані на надання департаментом освіти міської ради підтримки особам з особливими освітніми потребами. Субвенція надійшла з обласного бюджету відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації», - роз’яснила Діна Прохорчук, директорка департаменту бюджету і фінансів міської ради.

Також  під час засідання було вирішено  шляхом перерозподілу  видатків місцевого бюджету спрямувати 53 тисячі 900 гривень на виплату соціальних допомог департаментом соціальної політики міської ради.