Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Буккросинг у міській раді поповнився книжками про ОСББ

22.06.2021
Буккросинг у міській раді поповнився книжками про ОСББ
У Житомирській міській раді декілька років функціонує буккросинг (книгообіг) – це процес обміну книгами у спеціально відведеному місці, де люди можуть взяти або залишити книги. Управління муніципального розвитку періодично поповнює бібліотеку буккросингу новими та актуальними виданнями стосовно створення та діяльності ОСББ.
Житомиряни продовжують створювати ОСББ у своїх багатоквартирних житлових будинках. Станом на червень 2021 року у місті Житомирі зареєстровано та функціонують ОСББ в 446 багатоквартирних житлових будинках.
 
Спостерігається постійне збільшення кількості новостворених ОСББ та ініціативних груп у місті Житомирі, які бажають створити ОСББ у своєму багатоквартирному будинку. У голів ОСББ та ініціативних груп виникає багато питань щодо створення та функціонування ОСББ.
Завдяки буккросингу всі охочі мають змогу брати книги про ОСББ та  отримувати нові знання і практичні поради, одержувати відповіді на найбільш актуальні питання про функціонування ОСББ.
 
«Щодня до міської ради з різних питань приходить багато людей, які можуть  взяти або обміняти книгу у буккросингу. Ми постійно поповнюємо бібліотеку буккросингу, що знаходиться на I поверсі, методичною літературою, у якій міститься найактуальніша інформація щодо переваг створення ОСББ. Сподіваюся, що ця література стане у нагоді ініціативним групам, що бажають створити ОСББ у своєму багатоквартирному будинку, і тим, у кого виникають запитання щодо діяльності вже створеного ОСББ. Але в будь-якому разі за більш детальною інформацією про створення та функціонування ОСББ радимо звертатися до управління муніципального розвитку Житомирської міської ради - каб. 264, тел. 48-12-00», - розповів начальник управління муніципального розвитку міської ради Артем Ражев.

Управління муніципального розвитку міської ради