Офіційний веб-сайт Житомирської міської ради

Для голів ОСББ – навчальні вебінари з впровадження програми «Енергодім»

01.07.2021
Для голів ОСББ – навчальні вебінари з впровадження програми «Енергодім»

Для голів правлінь ОСББ заплановано проведення навчальних вебінарів щодо підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків в рамках впровадження програми «Енергодім» Фонду енергоефективності та проведення енергоаудиту. Вебінари організовано Фондом Енергоефективності та спільно з ГО “Екоклуб” м. Рівне. Вебінари відбудуться онлайн на платформі Zoom протягом липня та серпня 2021 р.

Фонд енергоефективності –  це єдина в Україні державна установа, створена Урядом України, яка надає підтримку ОСББ в рамках програми "Енергодім" для впровадження енергоефективних заходів шляхом надання грантів та запровадження комплексних технічних рішень з врахуванням кращих європейських практик з термомодернізації будівель. Діяльність Фонду фінансується за рахунок коштів Держбюджету України, фінансової підтримки ЄС та уряду Німеччини. https://eefund.org.ua/

Завдяки участі у вебінарах, які пропонує ГО «Екоклуб», голови правлінь ОСББ матимуть змогу дізнатися більше про програму «Енергодім», які переваги від енергомодернізації будинків отримають ОСББ, як провести енергоаудит багатоквартирного будинку та як підготувати заявку до Фонду енергоефективності.

Реєстрація на вебінари відкрита до 15 липня включно.

Участь безкоштовна.
Попередня Реєстрація:  https://forms.gle/YB84wygMxbPusJai6

 Деталі: https://ecoclubrivne.org/osbb_vebinars/


Теми вебінарів:
- Чому варто економити енергію: фінансова, кліматична, безпекова складові.
- Державна програма підтримки ОСББ «Енергодім». Загальні принципи роботи, можливості для ОСББ, порядок отримання компенсації коштів.
- Енергетичний аудит. Складання технічного завдання, порядок проведення, звіт з аудиту. Важливі деталі для участі у програмі «Енергодім».
- Юридичні особливості подання заявки та відшкодування коштів по програмі «Енергодім».
- Розробка проєктної документації, її експертиза та отримання часткового відшкодування їх вартості.
- Можливості підтримки ОСББ від місцевих органів влади на прикладі Рівненської області. Умови участі в обласній та місцевих програмах підтримки.
- Реалізація технічних рішень. Загальні підходи до правильного утеплення, встановлення вікон, заміна або встановлення обладнання.
- Успішні та неуспішні приклади участі ОСББ у програмі «Енергодім».

Станом на початок липня 2021 року у місті Житомирі зареєстровано та функціонують ОСББ в 447 багатоквартирних житлових будинках.

За консультацією з питань створення та діяльності ОСББ звертайтесь до управління муніципального розвитку Житомирської міської ради за телефоном: 48-12-00.